“czuliśmy sie jak w domu.”
Morela — recenzja

Morela
Nr 58 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje

spokój , domowa atmosfera , bardzo smaczne jedzenie.obsługa bez zarzutu.
super likier morelowy gratis.
Pozdrawiamy Pana Mateusza !!! Personel !!!

Dziękujemy, jerzy h

Jedzenie jest wyśmienite. Czuć smak i świeżość serwowanych potraw. Kuchnia i obsługa działają szybko i sprawnie. A dla Pani Marysi, która jest przemiła, chce się wracać! :))

Dziękujemy, Nina G

Przemiła obsługa, absolutnie profesjonalna i miła. Dania podane w miarę szybko.
Zupa krem pomidorowa była jedna z najlepszych jakie jadłam gdziekolwiek - prezentacja - pierwsza klasa.
Deser bajeczny i podany nowocześnie w bardzo pięknej odsłonie. Ceny - jak w okolicy- umiarkowane - jak na jakość dań - niskie.
Widac że lokal dba o klienta a kucharz zna się na rzeczy. Polecam i na pewno w przyszłym roku wrócę z narzeczonym któremu z pewnością zasmakuje polskie jedzenie - które bez obaw będę mogła mu polecić!!

Dziękuję za fenomenalna obsługę - pani kelnerka jest atutem waszej restauracji. Nie ma porównania do innych restauracji jakie odwiedziłam przez ostatnie kilka dni. Zdecydowanie wrócę i będę polecać ( już zdjęcia powysyłałam znajomym )!
Wspaniałe, polskie jedzenie - nic dodać, nic ująć.

Dziękujemy, KatDSains
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne placki i żurek, do tego niesamowicie pomocna obsługa - dziekujemy Marysii! Na koniec dostalismy po kieliszku likieru z morelką, miła niespodzianka. Polecamy! ;)

Dziękujemy, 441magdat
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszny łosoś, desery oraz przemiła obsługa - pani Hania, która umie świetnie doradzić! :) Jak na restaurację w okolicy krakowskiego Rynku Głównego atrakcyjne ceny!

1  Dziękujemy, Katarzyna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, MorelaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłą rekomendację. Bardzo cieszy nas fakt, że doceniają Państwo poziom naszej obsługi. :)

Zapraszamy ponownie.

Morela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Morela? Podziel się wrażeniami!