“pyszna kolacja”
Morela — recenzja

Morela
Nr 61 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszny łosoś, desery oraz przemiła obsługa - pani Hania, która umie świetnie doradzić! :) Jak na restaurację w okolicy krakowskiego Rynku Głównego atrakcyjne ceny!

1  Dziękujemy, Katarzyna R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, MorelaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłą rekomendację. Bardzo cieszy nas fakt, że doceniają Państwo poziom naszej obsługi. :)

Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Posiłki /golonka/ zimna i nie przyprawione,źle peklowana, stary tłuszcz używany do smażenia ziemniaków.
Zupaw chlebie w mikroskopijnej ilości
Obsługa sympatyczna.
Lokalizacja ok.

Dziękujemy, mariuszmilczarek

Przykro nam, że nasze dania nie spełniły oczekiwań. Zapraszamy ponownie, by móc zmienić zdanie.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tradycyjne dania, starannie przygotowane, mile dla oka, super lokalizacja, niesamowicie miła i pomocna kelnerka Pani Marysia, polecamy!:)

Dziękujemy, T4176RHthomask

Bardzo dziękujemy za rekomendację. Cieszymy się, że jakość jedzenia oraz serwisu była na najwyższym poziomie.

Zapraszamy ponownie. :)

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Doskonała golonka, jeszcze lepszy łosoś i przesympatyczna obsługa (Marysia ). Polecam gorąco! Rozsądne ceny!

Dziękujemy, Piort67
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, MorelaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy za poświęcenie swojego cennego czasu na zostawienie tak miłego komentarza, cieszymy się, że nasze menu oraz serwis spełnił Pana oczekiwania. Będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie. :)

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja, smak dań dopracowany odzwierciedlający polska kuchnię.Obsluga ,a wszczegolnosci kelnerka o imieniu Marysia tylko podnosi prestiż tej restauracji swoją obsługą i podejściem do klienta

Dziękujemy, Grzegorz u

Dziękujemy bardzo za pochwały w stronę naszej obsługi. Jesteśmy z nich dumni ponieważ nasi goście chwalą ich w prawie każdym komentarzu. Cieszymy się, że smakowało. Zapraszamy ponownie. :)

Morela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Morela? Podziel się wrażeniami!