“Może być”
Smakolyki — recenzja

Smakolyki
Zamów online
Nr 83 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Krakowie z polecenia ludzi z hostelu że dobre i niedrogo chcieliśmy spróbować . Miejsce fajne klimatyczne , obsługa przemiła trochę gorzej z jedzeniem zamówiliśmy polędwiczki z kurczaka niestety panierka była bardzo twarda tak że trzeba było oskrobać mięso z niej bo nie dało się zjeść :(
Może trafiliśmy na gorszy dzień kucharza nie wiadomo może kiedyś zawitamy może nie narazie jesteśmy bardziej na nie

Dziękujemy, 688dominikak

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój przywodzi na myśl dobry bar mleczny . Obsługa miła. Na minus należy zaliczyć brak klimatyzacji kawe w szklance i wszechdobylne muchy . Jedzenie genialnie proste ale pyszne z bardzo dobrych składników idealnie doprawione ładnie podane ilości przekraczające możliwości. Zestaw dnia 18 zł. Pomimo minusów naprawdę warto tu przyjść. Pysznie i Tanio

Dziękujemy, kate67kate
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Duże porcje, dobre jedzenie, niskie ceny w porównaniu do cen restauracji na rynku. Miła obsługa. Szybka realizacja posiłku

Dziękujemy, Marta I
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam! Niskie ceny, przepyszne śniadania. Miła obsługa. Do tego można zamówić kawkę z mlekiem za złotówkę do zestawu ;))

Dziękujemy, Olsika
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

nie polecam, kotlet był średni w smaku, mięso twarde, a na dodatek i tego samego dnia w nocy dostałem po tym wymiotów

Dziękujemy, SpeederEU

Smakolyki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Smakolyki? Podziel się wrażeniami!