“Polecam śniadania !”
Smakolyki — recenzja

Smakolyki
Zamów online
Nr 82 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam! Niskie ceny, przepyszne śniadania. Miła obsługa. Do tego można zamówić kawkę z mlekiem za złotówkę do zestawu ;))

Dziękujemy, Olsika

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

nie polecam, kotlet był średni w smaku, mięso twarde, a na dodatek i tego samego dnia w nocy dostałem po tym wymiotów

Dziękujemy, SpeederEU
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne potrawy, podane dość szybko. Świetny klimat zrobiła muzyka grana na żywo. Dobre ceny oraz porcje. Polecam.

Dziękujemy, paulina_2018
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na przepyszny obiad oraz kolacje. Miłe zaskoczenie co do lokalu, porcje naprawdę spore, cena bardzo atrakcyjna. Lepszych kluseczek nie jadłam, pulchne i mięciutkie jak jakieś obłoczki.

Dziękujemy, 469martynap
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo przytulny lokal.
Jedzenie pyszne, a porcje duże. Bardzo miła obsługa i szybki czas podania
Gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Kamil S

Smakolyki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Smakolyki? Podziel się wrażeniami!