“Świetne jedzenie, w doskonałym miejscu”
Restauracja Unicus — recenzja

Restauracja Unicus
Nr 442 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Europejska
Okolica: Kleparz
Okolica: Kleparz

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem jako że mieści się w budynku hotelu, było jednak warto tam zabłądzić! Doskonała lokalizacja w samym sercu starego miasta i bardzo dobre jedzenie. Cena do jakości w pełni dopasowana, polecam :)

Dziękujemy, Gerrart C

Miejsce bardzo klimatyczne. Ciekawe wnętrze w samym centrum Krakowa. Jedzenie bardzo dobre. Wszystko przygotowane jak należy, w dodatku nie czekaliśmy długo. Miła obsługa pomogła przy wyborze dań i wina. Polecam!

Dziękujemy, Adrian W
Zrecenzowano 6 września 2019

Ciekawe miejsce warte odwiedzenia,położone w samym centrum miasta,fajny klimat sprawia fakt ze restauracja znajduje się w podziemiach kamienicy..Bardzo miła obsługa,ładne wnętrze i PYSZNE jedzenie!

1  Dziękujemy, GrzesiekShx
Zrecenzowano 6 września 2019

Restauracja Unicus jest godna polecenia. Znajduje się w pięknych podziemiach, tworząc wyjatkową atmosferę. Obsługa na najwyższym poziomie, skupiona na każdej potrzebie klienta. Prezentacja dań ciesząca oko. Potrawy zachwycają swoim dobrze przemyślanym i skomponowanym smakiem.
Serdecznie polecam !

Dziękujemy, Natalia N
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Jedzenie na bardzo wysokim poziomie, wszystko pyszne!
Piękne, klimatyczne wnętrze. Profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa.
Warto tu zaglądnąć i przekonać się o wyjątkowości tego miejsca.

Dziękujemy, Izabela M

Restauracja Unicus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Unicus? Podziel się wrażeniami!