“Nie warto, to nie wołowina”
Moaburger — recenzja

Moaburger
Nr 12 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 5 września 2019

Po kilku latach przerwy, mając nadzieję, że coś się zmieniło, po raz kolejny przekonałam się, że w tej burgerowni nie warto jeść burgerów, wiórowate mięso, które na pewno nie jest wołowiną, w najlepszym przypadku jakąś mieszanką z wieprzowiną. Jadłam burgera z serem i bekonem- smakował octem z ogórków konserwowych, które były dodatkiem. Ohyda. Jeśli chcecie zjeść naprawdę dobrego burgera, poszukajcie takiego miejsca, gdzie serwują prawdziwą wołowinę i dobre dodatki, a mięso i burgery są robione na waszych oczach, a nie gdzieś na zapleczu, w bliżej nieokreślonym miejscu i nie czuć w ogóle zapachu pieczonego mięsa.

Dziękujemy, meggi106
  • Więcej języków

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drugi raz i znowu the best. Super mięso super buła po prostu niedościgniony. Jedyny minus to mało miejsca w lokalu i brak stolików na zewnątrz, ale podczas pałaszowania zapomniałem o minusach.

Dziękujemy, Arek M
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery, równy poziom - zawsze smakują tak samo dobrze. Ogromne porcje. Szczególnie polecam Moa, z buraczkami i ananasem.

Dziękujemy, annawR7824PZ
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedne z najlepszych jakie jadłem. Wołowina różowa pyszna i soczysta. O 23.00 można nawet znaleźć miejsce.

Dziękujemy, Arek M
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc chyba nie jedliśmy pyszniejszych burgerów. Miejsce w Krakowie, które będziemy odwiedzać przy każdej wizycie. Aha i ostrzeżenia o ostrości jedzenia są jak najbardziej właściwe.

Dziękujemy, 687bartoszw

Moaburger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Moaburger? Podziel się wrażeniami!