“Pyszny burger”
Moaburger — recenzja

Moaburger
Nr 31 wśród 1 657 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Zrecenzowano 16 października 2017

Świetne miejsce, bardzo dobre burgery. Zawsze w Krakowie odwiedzam ten lokal. Bardzo miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, gabipa7

Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Co roku przyjeżdżam z Gdańska do krk.
Moa jest jednym z takich miejsc które po prostu zawsze trzeba zaliczyć. Nie rozczarowuje, a kolejki...? No cóż, gdyby źle karmili to by ich nie było.

Dziękujemy, Edmundo007007
Zrecenzowano 11 października 2017

Miejsce zazwyczaj tłoczne, zazwyczaj mam problemy z paniami, które przyjmują zamówienia, min. 'nie istnieje taki sos jak blue cheese' ale w ogólnym rozrachunku jest ok. Wprawdzie zawsze jem tego samego burgera - z nachosami, ale niezmiennie jestem zadowolony z jego jakości. Podobnie z frytkami. Polecam na cheat day. Zdecydowanie nie jest to fast-food.

Dziękujemy, Mares-Wie
Zrecenzowano 6 października 2017

Przechadzając się po Krakowie, przez przypadek natknąłem się na ten lokal, oczywiscie slyszalem o nim wczesniej, ale nie miałem jakieś presji aby pierwsze co do niego iść. Od samego wejścia czuć zapachy dochodzące z kuchni, wolowina i przyprawy to jest to coś co miłośnik mięsa bardzo doceni. Lokal był prawie pełny więc nie miał em obaw że nie bedzie lipy. Wybór burgerów nie jest ogromny lecz przyprawia o lekkie zakłopotanie bo chciało by się spóbować kilku pozycji a żołądek jest tylko 1 ;D
Mój wybór padł na wersje bałkańską czyli burgera z jagnieciną i mietą, Istny strzał w 10 ! nigdy wcześniej nie jadłem tak idealnie skomponowanego burgera, Wielki soczysty, świeży ... Byłem bardzo zadowolony z wizyty w moaburger, tak bardzo że na drugi dzień również tam zawitałem :)

Dziękujemy, Konrad J
Zrecenzowano 2 października 2017 z urządzeń przenośnych

Ilekroć jestem w Krakowie, staram się przyjsc na hamburgera do Moaburger. W mojej opinii najlepsze hamburgery jakie jadłam w Krakowie, jedne z najlepszych jakie w ogóle jadłam! Do tego świetne frytki i sosy.
Zawsze jest tu duży ruch i to zupełnie zrozumiałe. Polecam!

Dziękujemy, Wanda F

Moaburger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Moaburger? Podziel się wrażeniami!