“Ładne miejsce”
Restauracja Ratuszowa — recenzja

Restauracja Ratuszowa
Nr 581 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja bardzo dobra, obsługa miła, jeżeli chodzi o jedzenie to kaczka średnia, gnocchi buraczkowe zdecydowanie gorsze od zwykłych gnocchi, za mało upieczone, natomiast eskalopki cielęce bardzo dobre, polecam wszystkim

Dziękujemy, bartoszstanowski

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam! Zamówiliśmy kurczaka faszerowanego szpinakiem i pomidorami, niestety otrzymaliśmy suchą, nieprzyprawioną pierś, a w niej jedynie skórkę od pomidora i dwa liście szpinaku. Wszystko to polane sosem, który był jakiś dziwny w smaku (słodki?). Bukiet surówek, a w zasadzie sałata lodowa z pomidorem i ogórkiem też pozostawiała wiele do życzenia, jednak była najlepsza z tego wszystkiego. Podsumowując: drogo i niesmacznie. Weszliśmy do pierwszej lepszej restauracji i to był największy błąd. Za tę kwotę u konkurencji zjedliśmy pyszne dwa dania i przystawkę.

Dziękujemy, KarolMie
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Witam, niestety nie ma tu czego polecać, poza lokalizacją. Popełniliśmy ten błąd i weszliśmy do 1 lokalu. Jak się okazało - ceny wysokie, jakość słaba a kuchnia boi się przypraw.
Obsługa 2 x domagała się odliczenia serwisu, ale nie zbierała brudnych talerzy, nie proponowała napoi jak już się skończyły, generalnie z serwisem nie wiele miało to wspólnego.
Moja rada, lepiej przejść się 10m dalej i usiąść gdzie indziej.

Dziękujemy, Nax9919
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie zimne, niesmaczne oraz ilość nieadekwatna do ceny.
W jednym z dań znaleźliśmy włos. Filet z kaczki był niewielki i „gumowy” ...
Filet z kurczaka, gdzie nie trudno przyrządzić danie też pozostawiało wiele do życzenia. Jedynie lokal można pochwalić za obsługę, która jest bardzo miła i bezkonfliktowa. Cała reszta moim zdaniem powinna się poprawić z racji tego, że restauracja znajduje się w ścisłym centrum starówki i trochę wstyd za jakość wykonania.

Dziękujemy, lukasz12345678
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Kiedyś chętnie odwiedzane miejsce aktualnie nie warto. Niestety jest coraz drożej np. Aperol 33 zł. Fajna lokalizacja i miejsce ale tragiczny stosunek jakości do ceny. Nastawienie na golenie turystów, już nie odwiedzę.

Dziękujemy, adradradradradr

Restauracja Ratuszowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszowa? Podziel się wrażeniami!