Kraków

“Smacznie i tanio”
Bar Smak — recenzja

Bar Smak
Nr 17 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019

Przeliczając jakość do ceny, absolutny top w centrum Krakowa. Gorąco polecam, w szczególności rosół i placek po węgiersku.

Dziękujemy, DawidG491

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Podczas wakacyjnej wizyty w Krakowie miałem okazję zjeść smaczny i niedrogi obiad. Konkretny kotlet schabowy ,zupa itp. Wszystko było smaczne jedynie obsługa kiepska. W karcie dań pominięto język polski jako podstawowy - niedopuszczalne.Pani powiedziała ,że "po polsku mogę przeczytać z tablicy na ścianie" dalej bez komentarza.

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, jedliśmy flaczki, żurek i rosołek, oraz pierożki z mięsem i owocowe, przepyszne, szybko podane i przyzwoite ceny, polecam

Dziękujemy, B B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, sprawdzone miejsce na obiad z Polską kuchnią . Potrawy zawsze smaczne i duże porcje - schabowy nie do przejedzenia. Jedyny minus zawsze pelno.

Dziękujemy, marcing865
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Cudowna atmosfera,szybko podane i bardzo smaczne jedzenie.
Bylam 4 razy w odstepie 4 lat i jest wspaniale.Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, squker

Bar Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Smak? Podziel się wrażeniami!