“Dobry i niedrogi obiad”
Bar Smak — recenzja

Bar Smak
Nr 18 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Podczas wakacyjnej wizyty w Krakowie miałem okazję zjeść smaczny i niedrogi obiad. Konkretny kotlet schabowy ,zupa itp. Wszystko było smaczne jedynie obsługa kiepska. W karcie dań pominięto język polski jako podstawowy - niedopuszczalne.Pani powiedziała ,że "po polsku mogę przeczytać z tablicy na ścianie" dalej bez komentarza.

Dziękujemy, Marek Z

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, jedliśmy flaczki, żurek i rosołek, oraz pierożki z mięsem i owocowe, przepyszne, szybko podane i przyzwoite ceny, polecam

Dziękujemy, B B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, sprawdzone miejsce na obiad z Polską kuchnią . Potrawy zawsze smaczne i duże porcje - schabowy nie do przejedzenia. Jedyny minus zawsze pelno.

Dziękujemy, marcing865
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Cudowna atmosfera,szybko podane i bardzo smaczne jedzenie.
Bylam 4 razy w odstepie 4 lat i jest wspaniale.Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, squker
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Jak dla mnie potrawy byly dobre oraz porcje duze. Dania gorace oraz nie trzeba na nie dlugo czekac. Wszystko swieze oraz dobrze przyprawione. Z pewnoscia wroce przy nastepnej wizycie w Krakowie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kij_wloczy

Bar Smak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Smak? Podziel się wrażeniami!