Zapisz
Interkatywnie i nowocześnie

Po dłuższym czasie udało się w końcu dostać do podziemi. Samo zejście na dół już dało wiele... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 maja 2020
Pysiekm
Kraków, Polska
Ciekawa wystawa

Bilet do muzeum warto zarezerwować przez internet i następnie jedynie odebrać go i zapłacić w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 stycznia 2020
A4230AVmartas
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 308)

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Czuję się trochę rozczarowana. Miejsce nie spełniło moich oczekiwań, może dlatego, że byliśmy bez przewodnika? Jednak kiedy się już jest w Krakowie, warto poznać trochę historii.

1  Dziękujemy, petra212018
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pomimo, że dobrze znam Kraków, przez kilka lat edukacji poznawałem - starałem się, jego piękną (zarazem Polski) przeszłość, ciągle potrafi mnie pozytywnie zaskoczyć. Kolejnymi, powstającymi, udostępnianymi dla zwiedzających ekspozycjami, wystawami, itp ukazującymi przeszłość. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie Muzeum zlokalizowane pod Sukiennicami. Znamienne jest to, że można "od spodu", poznać historię powstawania Rynku, Krakowa. Niesamowite wrażenia. Dodatkowo pani przewodnik - pasjonatka, jasno i ciekawie oprowadzająca zwiedzających, wprawiła wielokrotnie grupę dzieci i młodzieży w osłupienie. Wiele wrażeń, ciekawych informacji uzyskałem. Wszak człowiek uczy się, kształci całe życie. Sztos! Polecam!

2  Dziękujemy, witoldwk
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warte zobaczenia miejsce zarówno dla turysty, jak i mieszkańca. Wystarczy zarezerwować ponad 2godziny.Ciekawe ekspozycje ,wszystko dobrze i sprawnie zorganizowane,a na koniec polecam zatrzymać się w małych salkach kinowych i obejrzeć kilka filmów historycznych.Ceny również przystępne.

Dziękujemy, Kahe23
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wizytę. Czytać, słuchać, podziwiać a i dotknąć można bruku z wieków średnich.
Klimat i atrakcje np. Waga lub pomiar wzrostu.
No i Kraków (nazwa miasta) pochodzi od miedzi.
Gratuluję miastu tego miejsca.

Dziękujemy, marcinm893
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Odwiedziłem to muzeum, bo sporo osób polecało wizytę, ale jestem rozczarowany. Nic mnie tu nie zaskoczyło i nic nie sprawiło, że mógłbym polecić muzeum innym. Muzeum jak muzeum, jedyna jego atrakcja to to, że znajduje się w podziemiach Rynku i że z oszklonego fragmentu sufitu zrobiono coś w rodzaju okna na Bazylikę Mariacką.
Poza tym nie ma tu nic takiego, co skłoniłoby mnie do ponownej wizyty. Niestety.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, yamnik1905