Przyjemny park wodny

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
Hemus90
Bielsko-Biała, Polska
Dobre miejsce do relaksu ale nie do pływania

Zrecenzowano: 17 marca 2019
Katarzyna K

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

W życiu nie byłem w tak brudnym i śmierdzącym parku wodnym - szatnie brudne pod prysznicami chaos. Sala z atrakcjami to jakiś kicz plus wszechobecna znaki jak w miasteczku rowerowym. Ratownicy ziewający ciemno i brudno. Na kawę w bufecie czeka się 20 minut. Szkoda czasu.

Dziękujemy, konradg949
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Brak miejsca na parkingu - a samochody są mimo to wpuszczone i muszą się miotać aby znaleźć miejsce. Mi to zajęło prawie 10 minut.
Straszne kolejki na wejściu około godzina czekania. Zalecam bilet online.
Zbyt duża liczba osób w środku nie otrzymałem oddzielnej szafki. Musiałem się cisnąć z żoną w jednej. Niby nic ale niesmak pozostał.
W męskiej łazience zapach nieprzyjemny, ale w miarę czysto. W damskiej tragedia.
Woda ciepła, atrakcji dla dzieci sporo - ale jak ktoś chce popływać to nie tu.
Ogólnie za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego.

1  Dziękujemy, slw213
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Atrakcje dla dzieci oceniam bardzo pozytywnie (dla dorosłych już mniejszy wybór), natomiast uwaga na oszukańczy cennik. Każdemu rozsądnemu wydawać by się mogło, że opcja bez limitu to najwięcej ile sie może zapłacić. Niestety nic z tego - jak się weźmie bilet czasowy i się nie pilnuje czasu, to można zapłacić 3 i 4 razy tyle, ile za bilet "bez limitu"

2  Dziękujemy, MarianLup
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Przyjemny park wodny i wieloma atrakcjami, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkowo rozbudowana strefa saun

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Hemus90
Zrecenzowano: 17 marca 2019

W Parku Wodnym każdy może znaleźć dla siebie atrakcje, niezależnie od wieku i preferencji: sauny, jacuzzi solankowe, hydromasaże, wodna siłownia, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, rwąca rzeka, gry w wodną koszykówkę i siatkówkę i wiele atrakcji dla najmłodszych... Jedyny minus to fakt,że realnie nie ma gdzie popływać. Do pływania dla dorosłych są w zasadzie tylko 2 tory, które są zawsze oblężone, a do tego większość osób nie wie po co na nie wchodzi, bo raczej nie pływać tylko blokować tor, powszechne są przechadzki wzdłuż i w poprzek...ludzie widocznie są tak zrelaksowani w parku wodnym, że przestają myśleć ;) Siłownia wodna też jest kiepska, sprzęt rozklekotany i mała siła oporu. Ale z reszty atrakcji jestem zadowolona, szczególnie polecam rwącą rzekę, o ile nie ma na niej tłumów. Ogólnie miejsce godne polecenia. Można się odprężyć i zrelaksować. Spędzam tam zazwyczaj 2 godz.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, Katarzyna K