“Koniecznie!!!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Liczba recenzji: 12
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Koniecznie!!!”
Zrecenzowano: 2 marca 2017

Kameralny, nastrojowy hotel z przepięknym widokiem na Wawel i doskonałą obsługą. Relaks w saunie, przepyszne śniadanie oraz atmosfera hotelu naładowała nas pozytywną energią na długo:) Pokój był przestronny i cichy, co jest dodatkowym plusem w centrum Krakowa.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje sky z widokiem na Wawel
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lutym 2017, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, amigdal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Grzegorz S, Kierownik ds. gości, Queen Boutique Hotel, 4 marca 2017
Dziękujemy za miłe słowa związane z Państwa pobytem w Hotelu Queen Boutique****. Cieszymy się, że smakowały Państwu serwowane przez nas śniadania. Dokładamy wielu starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych Gości, tak aby każdy znalazł ulubione produkty na które ma ochotę w danym dniu. Cieszę się również, że widok z okna będzie dla Państwa miłym wspomnieniem. Pokoje o podwyższonym standardzie są chlubą naszego hotelu, a bezpośredni widok na zamek królewski wisienką na torcie. Mam nadzieję, że to nie ostatnia Państwa wizyta w Queen Boutique Hotel****.
Napisz recenzję

1 778 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (2)
Data | Ranking
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
3 recenzje(-i) hoteli
Zrecenzowano: 30 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli mam ocenić sam hotel to daje najwyższą punktacje, hotel bardzo dobry, położenie hotelu idealne wszędzie blisko, miła i pomocna obsługa, pokój czysty przestronny, polecam również skorzystanie z zabiegów w SPA p.Ania i p.Paulina perfekcjonistki, śniadania bardzo dobre, dania restauracyjne dobre jednak aby zjeść obiad należy zamówić 3 dania czyli zupę drugie danie i deser wówczas jest szansa aby być najedzonym, mam mały minus do room service - niestety potrawy zamawiane do pokoju za zimne.....ogólnie polecam

Pobyt: grudniu 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Iwona L
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel wart swoich 4 gwiazdek, obsługa na wielki plus, lokalizacja blisko Wawelu i Rynku Głównego. Jedyny problem to brak parkingu hotelowego i trzeba jakieś 500 metrów dalej parkować ale na strzeżonym, hotel współpracuje z tym parkingiem.
Bardzo dobre śniadania przygotowane gustownie.

Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd z rodziną
3 Dziękujemy, Waldemar D
Łódź, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 502
62 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 355
Zrecenzowano: 6 lipca 2016

Bardzo przyjemny hotel przy ruchliwej ulicy, szczęśliwie hałasu nie słychać w pokoju. Świetny punkt wypadowy na Kazimierz. Pokoje klimatyzowane, schludne, wyposażone w minibar i zestaw kawowy. Łazienka przestronna i czysta. Łózka wygodne. W hotelu sauna i zabiegi spa. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna, przy wyjściu parasolki do dyspozycji gości. Ceny akceptowalne.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd ze znajomymi
Dziękujemy, Ryszard_Ochodzki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał S, Kierownik recepcji, Queen Boutique Hotel, 11 lipca 2016
Szanowny Panie Ryszardzie,

Bardzo dziękujemy Panu za czas poświęcony na napisanie opinii na portalu TripAdvisor. Jest nam niezmiernie miło, iż pobyt w naszym hotelu spełnił Pana oczekiwania.
Mam nadzieję, że będziemy mogli gościć Pana ponownie w niedalekiej przyszłości.

Z wyrazami szacunku,
Polska Centralna, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 9
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
Zrecenzowano: 14 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotelik. Czysty pokój, wygodne łóżka. W pokoju lodówka z minibarem i czajnik. W hotelu sauna i zabiegi spa. Z jedzenia nie korzystaliśmy. Dobry punkt wypadowy na Kazimierz. Hotel zapewnił parasole w deszczowy wieczór.

Pobyt: maju 2016, wyjazd ze znajomymi
2 Dziękujemy, Herman8001
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Betmanowska Main Square Residence
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Sheraton Grand Krakow
Nr 40 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 010
Kleparz
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 488
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Queen Boutique Hotel? Podziel się wrażeniami!

Queen Boutique Hotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Queen Boutique Hotel
Adres: ul. Józefa Dietla 60, Kraków 31-039, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kazimierz , Stare Miasto , Wesoła Zachód
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 260 hoteli w Krakowie
Rozpiętość cen (za noc): 379 zł–874 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Queen Boutique Hotel 4*
Liczba pokoi: 31
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Queen Boutique Hotel**** jest wyjątkowym miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a polska gościnność zostaje ujęta w światowe standardy obsługi klienta. To właśnie tutaj, w samym sercu Krakowa, przygotowaliśmy dla Naszych Gości stylowe, a zarazem niezwykle komfortowe wnętrza. Pracownicy Queen Boutique Hotel**** łączą profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta z dbałością o zapewnienie prywatności oraz kameralnej atmosfery. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający Goście odnajdą tutaj idealne warunki zarówno do wypoczynku, jak i owocnej pracy w ramach podróży biznesowych. Ten ekskluzywny hotel rozpoczął swoją działalność w 2011 roku. Zarządzany jest przez dwie siostry. Rodzinna pasja oraz nieustanne podążanie za najnowszymi trendami pozwoliły stworzyć Queen Boutique Hotel**** - miejsce, gdzie z radością możemy Państwa ugościć. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Queen Boutique Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?