“Wspominam miło”
Restauracja Sąsiedzi — recenzja

Restauracja Sąsiedzi
Nr 163 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Opis: Restauracja Sąsiedzi powstała w 2010 roku, od samego początku będąc alternatywą dla miłośników nieśpiesznego, eleganckiego posiłku w wyjątkowej aranżacji. Sale, do których zapraszamy naszych Gości mieszczą się w podziemiach XIX - wiecznej kamiennicy krakowskiego Kazimierza. Każda z nich ma własną nazwę i dekorację co sprawia, że gwarantujemy duży, niespotykany w innych restauracjach wybór wnętrz idealnych do organizacji róznych uroczystości - od kolacji dla dwojga po huczne chrzciny czy weselne obiady. Dysponujemy także pięknym, zielonym i okwieconym w lecie patio oraz ciepłym w styczniowe mrozy, ogrodem zimowym. Nasi kucharze specjalizują się w tradycyjnych daniach polskich, obiadach i unikalnych deserach. Dzięki ich pasji i niewyczerpanej kreatywności podane przez profesjonalnych kelnerów dania zapadają w pamięć jako wyjątkowe - takie, dla których chce się do nas wracać. U "Sąsiądów" można zasmakować przyjemności w ciepłej, przyjaznej atmosferze naprawdę dobrej kuchni. Jesteśmy restauracją winiarską, w każdym momencie służymy radą w doborze najlepszego do danej potrawy trunku. W naszej bogatej Karcie Win na pewno znajdą coś dla siebie koneserzy i każdy, kto pragnie wzbogacić swoją ucztę nutą wyjątkowego, czerwonego lub białego napoju. Wina, które serwujemy, pochodzą z odległych, czasem egzotycznych zakątków świata. Na życzenie Gości, tworzymy specjalne menu w różnych kategoriach cenowych, zgodnie z preferencjami Klientów realizujemy nietypowe życzenia, by każda uroczystość zyskała niepowtarzalną oprawę.

Mimo że sala, w której mieliśmy przyjemność wieczerzać znajdowała się w piwnicy, a ja średnio lubię taki setting, to ze względu na bogate oświetlenie i uroczy wystrój (dużo pięknej, czerwonej cegły), nie sposób nawet polemizować z faktem regularnego odznaczania tej restauracji sztućcami Michelin. Powiedziałbym nawet, że wrażenia estetyczne nieco przyćmiewają doznania wynikające ze spożywania tamtejszych posiłków. Don't get me wrong, zarówno końska polędwica, jak i comber sarni wspominam całkiem dobrze, to jednak odczuwałem lekki niedosyt, bo spodziewałem się może bardziej niestandardowych dodatków, a pomysł sparowania tych mięs z ziemniaczanym purée i sałatką z pomidorków koktajlowych wydaje mi się zbyt oczywisty i do cna już wyeksploatowany.

Dziękujemy, Lofja

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Obsługa chamska. Nie polecam. Pan zepsuł nam cały rodzinny dzień. Polecam Właścicielom staranniejsze dobieranie personelu.

Dziękujemy, agnnj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: oberza1, Owner, Restauracja SąsiedziOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Witamy serdecznie,

jest nam bardzo przykro, że poczuła się Pan/Pani urażony/a.
Bardzo prosimy o opisanie zaistniałej sytuacji - pomoże nam to w jej wyjaśnieniu.

Najlepsze pozdrowienia,
Restauracja Sąsiedzi

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Szybko i bez niespodzianek. Jedzenie zwyczajne obsluga mila, atmosfera przyjazna. Po prostu zwykly obiad

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jak najbardziej, pyszny żurek i borowikowa. Miła atmosfera i super obsługa. Królik w śmietanie delikatny i smaczny. Polecam pszeniczne piwko z dodatkiem limonki na przebudzenie. Wystrój i klimat na wysokim poziomie. Na koniec dobra naleweczka w ramach miłego zakończenia uczty. Dla rodzin, par czy singli.

Dziękujemy, 752_ukaszc
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie i mila atmosfera, ale duza pomylka przy naliczonym na koncu napiwku, ktory byl jeszcze nieprawidlowo zadeklarowany i wpisany jako danie do konsumpcji do rachunku. No coz pozostalo niemile wrazenie!

Dziękujemy, Traveler01661221249

Restauracja Sąsiedzi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sąsiedzi? Podziel się wrażeniami!