“Dobre jedzenie, wspaniała miejscówka ”
Dynia Resto Bar — recenzja

Dynia Resto Bar
Nr 231 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal posiada wspaniały wystrój, ciekawe położenie, zdecydowanie można się tam zrelaksować. Potrawy smaczne, ale mogły by być lepiej doprawione. Zupa serowa nie jest godna polecenia jak i kanapki. Makarony wspaniałe

Dziękujemy, michalsalno

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy i jedliśmy! Makarony i zupki dyniowe obłed. Można z pieskiem do środka i ogródeka! Ogródek mega!!! Polecam!

Dziękujemy, 443mariuszt
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uroczy ogrod, dobre jedzenie, mila obsluga. Blisko plant i daleko od turystow. Bardzo krakowski klimat. Same plusy :) polecam

Dziękujemy, PatrycjaPaulinaB
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór menu śniadaniowego duży tak samo jak porcje, ceny umiarkowane, a jedzenie smaczne, fajna lokalizacja i ciekawy ogródek w którym można spokojnie to wszystko zjeść.

1  Dziękujemy, atomic242
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo ładne i klimatyczne miejsce. Miła obsługa. Dania poprawne, ale nie ma się ochoty spróbować ich ponownie.

1  Dziękujemy, Dominika S

Dynia Resto Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dynia Resto Bar? Podziel się wrażeniami!