“Pyszne koktajle”
Movida Cocktail Bar — recenzja

Movida Cocktail Bar
Nr 37 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma co się rozwodzić. Świetne koktajle w dobrej cenie. Bywalem w movidzie już parę razy od pewnego czasu jest to mój stały punkt gdy idziemy po pracy na drinka.

Dziękujemy, K9865KKjank

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim lubiącym fajny klimat i dobre drinki, samopoczucie po wizycie mega pozytywne :) Fajna lokalizacja i aranżacja wnętrza.

Dziękujemy, 732karolb
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

Pewnego sobotniego wieczoru przypadkiem trafiliśmy do Movida i to był strzał w dziesiątkę! Dawno nie piliśmy tak dopieszczonych, zaskakujących koktajli! Dziękujemy miłemu barmanowi za to wyjątkowe doświadczenie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mareksobanski1990
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak do tej pory moim zdaniem najlepszy drink bar w Krakowie! Śliczne i pyszne drinki w bardzo miłej cenie jak na jakoś. Polecam. Jeśli chodzi o jedzenie ceny już słabsze, a jakoś nie powalająca, ale to nie restauracja tylko pub wiec to rozumiem.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kinciaa
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ciepłe miejsce, fajny wystrój i kanapy. Smaczne drinki, można zamówić przekąskę lub coś bezalkoholowego do picia. Typowy "drink bar" z miłą obsługą, fajną muzyką. Ceny za drinki moim zdaniem dość wysokie. Ale ogólnie pozytywnie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, lillyable
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fabio G, Owner, Movida Cocktail BarOdpowiedź udzielona 24 listopada 2018

Dziękuję bardzo za niesamowitą recenzję naszego Baru :)
 Pracownicy Movidy i ja patrzymy w przyszłość, aby zobaczyć cię wkrótce
Miłego dnia:)
pozdrowienia
Fabio Giuffrida

Movida Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Movida Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!