“Multum pysznych drinków - kolorowo i smakowicie”
Movida Cocktail Bar — recenzja

Movida Cocktail Bar
Nr 9 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 10
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Multum pysznych drinków - kolorowo i smakowicie”
Zrecenzowano: 19 marca 2017

Fajny wystrój, drinków do wyboru, do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie. Podobało mi się, że zawsze do zamówienia dostawało się miseczkę popcornu do pochrupania. Drinki są na bazie różnych alkoholi, idealne mieszanki, dawno takich dobroci nie piłam. Plus obsługa zawsze doradzi, zależnie od tego jakie smaki komu pasują.

• Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, agoo0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fabio G, Proprietario, Movida Cocktail Bar, 2 czerwca 2017
Thank you very much for the lovely rewiew
We are looking foreward to seeing you soon at Movida
Kind regards

9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Dobre, a jednak”
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2016

Dla tych co lubią głośne miejsca - ok. My byliśmy w kilku osobowej grupie (7 os.) i chcieliśmy rozmawiać, przy głośnym telewizorze było to niemożliwe. Mimo próśb o ściszenie telewizora za chwilę głośność wracała do poprzedniego stanu. Duże stoliki są dostępne tylko w strefie dla palących co nam akurat nie pasowało. W strefie dla niepalących stoliki były max. 4 os. Poza tym drinki były pyszne i dostaliśmy popcorn w ramach przekąski. Podsumowując - picie i jedzenie super - natomiast poza tym hałas i mało miejsca jak dla większej grupy.

• Data wizyty: lipcu 2016
Dziękujemy, Marta P
Kraków, Polska
Liczba recenzji: 13
11 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Najlepsza jakość drinków w Krk”
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2016

Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Rewelacyjne drinki, dobra muzyka, przyjemny klimat. Wieczorami tłoczno ale warto poczekać w kolejce na swoją kolej :) Drogo.

• Data wizyty: kwietniu 2016
Dziękujemy, Marta B
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 74
65 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 29
“Wśród gwiazd”
Zrecenzowano: 20 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Zdjęcia i wizerunki znanych gwiad Hollywood nadają miejscu ciekawego charakteru. Dość szeroka karta drinków, ale zabrakło pozycji na poczekaniu i finezji.

Wieczór można jednak spędzić naprawdę miło i wyjść bardzo pozytywnie " nastrojonym".

Szoty na bazie mango. Polecam.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Mariusz M
Poznań, Polska
Liczba recenzji: 12
7 recenzje(-i) restauracji
“Zajrzyjcie koniecznie!”
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2016

Wielkość oferty w pierwszej chwili wprawiła mnie w zakłopotanie, bo kompletnie nie wiedziałam co wybrać. Ale przy okazji podjęłam małe wyzwanie - spróbować wszystkich drinków w Movidzie! :) Wystrój jest naprawdę ciekawy, więc jeżeli boicie się, że na spotkaniu zabraknie tematów, zawsze możecie porozmawiać o nim. A jeżeli nie będzie potrafili się zdecydować na drinka uśmiechnięta obsługa na pewno pomoże!

• Data wizyty: grudniu 2015
Dziękujemy, lavdrynka

Movida Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Movida Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!