“Najlepsza jakość drinków w Krk”
Movida Cocktail Bar — recenzja

Movida Cocktail Bar
Nr 9 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Kraków, Polska
Liczba recenzji: 13
11 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Najlepsza jakość drinków w Krk”
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2016

Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Rewelacyjne drinki, dobra muzyka, przyjemny klimat. Wieczorami tłoczno ale warto poczekać w kolejce na swoją kolej :) Drogo.

• Data wizyty: kwietniu 2016

65 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 29
“Wśród gwiazd”
Zrecenzowano: 20 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Zdjęcia i wizerunki znanych gwiad Hollywood nadają miejscu ciekawego charakteru. Dość szeroka karta drinków, ale zabrakło pozycji na poczekaniu i finezji.

Wieczór można jednak spędzić naprawdę miło i wyjść bardzo pozytywnie " nastrojonym".

Szoty na bazie mango. Polecam.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Mariusz M
Poznań, Polska
Liczba recenzji: 12
7 recenzje(-i) restauracji
“Zajrzyjcie koniecznie!”
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2016

Wielkość oferty w pierwszej chwili wprawiła mnie w zakłopotanie, bo kompletnie nie wiedziałam co wybrać. Ale przy okazji podjęłam małe wyzwanie - spróbować wszystkich drinków w Movidzie! :) Wystrój jest naprawdę ciekawy, więc jeżeli boicie się, że na spotkaniu zabraknie tematów, zawsze możecie porozmawiać o nim. A jeżeli nie będzie potrafili się zdecydować na drinka uśmiechnięta obsługa na pewno pomoże!

• Data wizyty: grudniu 2015
Dziękujemy, lavdrynka
Liczba recenzji: 11
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Awasome”
Zrecenzowano: 20 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, baaaardzo dobre drinki, czuć że z dobrego alkoholu, i świeżych produktów. Kelnerki uśmiechnięte, jedynie boli mnie, że już nie miałem jak zostawić napiwku więc piszę recenzje w podziękowania

Data wizyty: marcu 2016
1 Dziękujemy, Bartosz O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fabio G, Owner, Movida Cocktail Bar, 4 kwietnia 2016
You are AWASOME !!!;-)
28 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Lovely place ”
Zrecenzowano: 11 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce z wielką kartą drinkó, że aż ciężko coś wybrać. Drinki pyszne przygotowane przy użyciu dobrej jakości alkoholi. Fajne miejsce na wypad ze znajomymi. Polecam

Data wizyty: marcu 2016
Dziękujemy, AgatatheTraveller
Thanks you very much !!!!
We hope to see you againe soon!!
Regards
Fabio Giuffrida

Movida Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Movida Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!