“Obiad w Bordo - odradzam”
Bordo Cafe — recenzja

Bordo Cafe
Nr 907 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Zamówiłem rosół, kotlet, frytki, surówkę. Rosół okropny, zalany tłuszczem (jedyny wyczuwalny smak to tłuszcz), drugie danie również za dużo tłuszczu, zalatywało specyficznie zamrażarką i jakby plastykiem (szczególnie frytki).
Fatalna obsługa, kompletny brak kontaktu, nawet odpowiedź na dzień dobry.. do widzenia itp. jest poza umiejętnościami \ kulturą osobistą obsługi.

Jedyny plus to niższe ceny, ale czy warto dla kilku złoty jeść coś gorszego niż możesz sobie zrobić w domu i jeszcze bez ryzyka, że Ci zaszkodzi oraz w lepszej atmosferze ?
Zdecydowanie odradzam!

Dziękujemy, Mark K

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Pełen optymizmu i zachęty z forum internetowego i z fb postanowiliśmy wybrać się na obiad .W czasie ostatniego pobytu odwiedziliśmy to miejsce dwa razy.
16 sierpnia -zamówiliśmy obiad złożony z frytek , koklecika oraz zestaw surówek-cena przystępna porcja także ,ale niestety jakoś obsługi leży i kwiczy !
Obsługujący Nas kelner pracuje tam chyba z przymusu, siedzi non stop w telefonie , zero uśmiechu, zero nawiązania kontaktu z klientem,m nie mówiąc o tym, iż owe towarzystwo czyli ten przerośnięty mięśniami a zerowym poziomie mózgu kelner razem z równa sobie kelnerką obgadywali będących tam gości-pod katem ich orientacji i zachowania co jest karygodne !!!!Jedna z kelnerek nie za wysoka dziewczyna w okularach - pracująca tam pewnie od dawna,ale będąca na wypowiedzeniu prezentowała żenujący poziom obsługi klienta zero uśmiechu , zero pytań otwartych i niestety zero wyglądu.
W środku brak klimatyzacji , brak miejsca
Z plusów niestety tylko cena , i dość duże porcje, natomiast sposób podania dań oraz świeżość mięsa poziom dostateczny
Ogólna ocena -jeśli chcesz zjeść tanio i szybko polecam, jeśli zależy Ci na klimacie miejsca i miłych chwilach na pewno pracujący tam personel tego Ci na zapewni !-tutaj zdecydowanie odradza pracujący tam ludzie sa chyba za karę i z przymusu!!

Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

witajcie. z reguły wzbraniam się od pisania recenzji o jakichkolwiek miejscach jednak zmieniłem zdanie po wczorajszej wizycie w tej restauracji. przyjeżdżam do Krakowa z rodziną, środek miasta - rynek. masę ludzi, wszędzie tłok. spodziewałem się, że w tak dużym mieście a tym bardziej na rynku dołożą wszelkich starań do obsługi klienta. jest zgoła inaczej. obsługuje mnie młpody chłopak, chyba Ukrainiec, który nie rozumie, co się do niego mówi, jest jakby z kosmosu. zamawiam kotlet devolay. po pół godzinie otrzymuję zamówienie - kotlet+frytki. i tak to sobie leży na talerzu. pytam, czy do zestawu nie powinno być surówek. młody chłopak łamaną polszczyzną informuje mnie, że surówki są na osobnej karcie. nie wpadł nikt na to, a w szczególności on żeby o te surówki klienta dopytać skoro ma prawo nie wiedzieć, że w lokalu obowiązują dwie karty. zjadłem, niby dobre ale bez surówek. lokal nieprzystosowany do małych dzieci - brak jakiegokolwiek siedziska dla malucha. lokal nieprzystosowany do wysokich temperatur - brak dostatecznej ilości wiatraków; panował tam taki ukrop, że każdy z gości - a nie było ich mało - wachlował się kartą menu. NIE POLECAM.

Dziękujemy, chamski_krytyk
Zrecenzowano 18 maja 2019

Pojechaliśmy na długi, majowy weekend do Krakowa. W planach było odwiedzić kilka restauracji na Starym Mieście. Po wizycie w ,,Bordo" plany legły w gruzach... Super jedzenie, bardzo przystępne ceny, bardzo obfite porcje. Cztery dni w Krakowie i cztery razy obiad w ,,Bordo" - to wszystko wyjaśnia na temat tego lokalu. Polecam wszystkim a tym, którzy totalnie krytykują ,,Bordo" - nie wysilajcie się, restauracja za każdym razem pękała w szwach od ilości klientów. To też o czymś świadczy. Następnym razem znowu wybierzemy się do ,,Bordo" na ul. Gołębiej w Krakowie:)

Dziękujemy, zyga611
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cena i jakość samego jedzenia bardzo dobre. Porcje duże i syte. Godny polecenia jest żurek, podawany z jajkiem i kiełbasą. Jedyny minus tego miejsca to średnio zorganizowana obsługa. Miejsce na pewno odwiedzę w przyszłości, polecam :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, dobrepolecam

Bordo Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bordo Cafe? Podziel się wrażeniami!