“Absolutnie najlepsze śniadanie w Krakowie!”

Moment Resto Bar & Music
Nr 180 wśród 2 032 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przetestowaliśmy kilka knajp śniadaniowych i ta zjadła wszystkie "na śniadanie" :) Wybór zestawów po prostu powalił mnie na kolana. Wegetariańskie, fit, polskie, angielskie, francuskie.. było chyba z 8 zestawów. A każde ze swoimi dodatkami i pięknie podane. Z zazdrością patrzyłem na roznoszone zestawy, każdy brał co innego. Kelnerzy uwijają się sprintem, nie miałem żadnych uwag. Szczerze polecam! Na pewno tu wrócę

Dziękujemy, 482pawels
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunshine57830944820, Kierownik ds. PR, Moment Resto Bar & MusicOdpowiedź udzielona 12 maja 2019

Jest nam bardzo miło za tak fantastyczną opinię na temat naszych śniadań! Zapraszamy na wypróbowanie wszystkich zestawów :) Dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rzadko się zdarza, ze śniadanie na mieście smakuje nam bardziej niż w domu. Tym razem nikt się nie zawiódł. Profesjonalna obsługa, pyszne smaki!!

Dziękujemy, valmoncik

W Momencie jak w domu! Świetnie, jest nam bardzo miło ;) Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie - jest pysznie!

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce i super śniadania. Wstąpilismy przypadkiem szukając miejscówki na śniadanie, duży wybór, kawa czy herbata Free. Fajny klimat i wystrój, obsługa uwija się z zamówieniami błyskawicznie. Warto odwiedzić...

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Piekny_Marian

W takim razie bardzo się cieszymy, że przypadkowa wizyta w naszej restauracji okazała się bardzo przyjemnym przypadkiem :) Dziękujemy bardzo za opinię i zapraszamy na wypróbowanie całego menu śniadaniowego :)

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce na spotkanie ze znajomymi. Dobre jedzenie, kilka ciekawych propozycji w kwestii drinków oraz bardzo miła obsługa! Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Xardas09

Nasza restauracja poleca się na przyszłość i bardzo dziękujemy za wizytę oraz za mile spędzony czas :) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

To były prawdziwe momenty przyjemnośći i spełnienia kulinarnego..zupa kokosowa fenomenalna,dorsz delikatny i idealnie wyważony w smaku natomiast policzki wołowe były czymś w rodzaju wysublimowanej podróży do świata smaków.Dziękujemy za te dozna
nia. Od teraz jest to nasze miejsce w Krakowie.Dodam jeszcze do tego świetną obsługę.Dziękujemy Pani Aniu i do zobaczenia.

Magda i Tomek

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 777tomaszp

Moment Resto Bar & Music — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Moment Resto Bar & Music? Podziel się wrażeniami!