“Niespodziewana przyjemność ”

Moment Resto Bar & Music
Nr 181 wśród 2 031 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

To były prawdziwe momenty przyjemnośći i spełnienia kulinarnego..zupa kokosowa fenomenalna,dorsz delikatny i idealnie wyważony w smaku natomiast policzki wołowe były czymś w rodzaju wysublimowanej podróży do świata smaków.Dziękujemy za te dozna
nia. Od teraz jest to nasze miejsce w Krakowie.Dodam jeszcze do tego świetną obsługę.Dziękujemy Pani Aniu i do zobaczenia.

Magda i Tomek

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 777tomaszp

Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nie jest złe, ma swój klimat, ale obsługa bardzo niemiła, nie komunikuje co robi, potrafi podejść zabrać talerz bez słowa. Natomiast najgorsze to, że śmierdzi talerze i sztućce, chyba ktoś zapomniał czyścić zmywarkę... Co powoduje że jedzenie nie nadaje się do spożycia. Miejsce ogólnie nie godne do polecenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Marzena6476
Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa kokosowa Jak zwykle pyszna i nie do podrobienia. Wracamy tu zawsze jak jesteśmy na Kazimierzu. Najlepsza!!

Dziękujemy, Rycha G
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny odwiedziliśmy Moment. Wieczorem spróbowaliśmy świetnie podanych i skomponowanych drinków oraz cudownie chrupiących Nachos. A rano każdy z nas zjadł pyszne śniadanie. Obsługa jak zwykle 10/10. Polecamy

Dziękujemy, aguchna
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne śniadania! Bardzo miła i szybka obsługa. Jedliśmy śniadanie energetyczne i polskie - porcje są idealne, żeby się najeść, wszystko świeże, ciepłe i bardzo smaczne! Do tego kawa!

Dziękujemy, kasiakasiah

Moment Resto Bar & Music — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Moment Resto Bar & Music? Podziel się wrażeniami!