“Jedzenie smaczne, obsługa DRAMAT”
Kolanko No 6 — recenzja

Kolanko No 6
Nr 166 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz

Na początku zaznaczam, że nie mam żadnych zastrzeżeń do serwowanych napojów i dań - są bardzo dobre, powyżej przeciętnej. Natomiast, zachowanie blond kelnerki, w czarnym uniformie, która obsługiwała naszą kilkuosobową grupę dzisiaj (tj. sob 21.09.19) w okolicach godziny 24:00 jest poniżej wszelkiej krytyki. O godzinie 23:35 poinformowała nas GRZECZNIE, że lokal jest czynny do godziny 1:00. Dokładnie godzinę później, poprosiliśmy ją o rachunek i podzielenie płatności. Kelnerka poinformowała nas GRZECZNIE, że możemy zapłacić osobno przy barze. Po udaniu się do baru 2 minuty później zastaliśmy ową kelnerkę stojącą tyłem do klienta razem z innym kelnerem, albo barmanem, która w wulgarny i pretensjonalny sposób wypowiadała się na temat naszej grupy. Mianowicie, że nie możemy się zdecydować na sposób płatności (co jest całkowitą bzdurą), oraz dając kelnerowi/barmanowi do zrozumienia, że chęć podzielenia rachunku, jest dla niej dalece problematyczna. W momencie, kiedy grupa dała o sobie znać, że stoi przy barze i chce zapłacić, owa kelnerka, zamiast przeprosić, tak jakby kultura osobista na to wskazywała, zapytała pretensjonalnie o sposób płatności. Mam nadzieję, że nikt nie trafi na tak bezczelne zachowanie ze strony obsługi, gdyż lokal traci na wartości w oczach gości.

Dziękujemy, pskowron96

Pyszne śniadanie, szwedzki stół o ogromnym wyborze. Wszystko swieze, doprawione z pomyslem
Cena 25 zl za osobę "jesz ile chcesz" w tym kawa i herbata, lemoniada.
Kazdy znajdzie cos dla siebie.

Dziękujemy, 728adaf

Razem z przyjaciółmi przyszliśmy mu to na śniadanie. Do naszej dyspozycji był szwedzki stół. Wybory nie był przeogromny, ale wszystko czego spróbowałem było wyśmienite. Dodatkowo wystrój lokalu jest przepiękny (kiedyś była tam stajnia).

1  Dziękujemy, L4510PDmateuszg

Do Kolanka wpadam od czasu do czasu. Lubię to miejsce. Można porozmawiać ze znajomymi i zjeść dobre jedzenie. Jedyne co mnie trochę zniechęca to stosunek ceny do wielkości oferowanego jedzenia. Porcje nie są duże, czego można by oczekiwać po cenie za posiłek.

1  Dziękujemy, 785agnieszkan
Zrecenzowano 5 września 2019

Przepiękne miejsce, wraz z niesamowitym i przytulnym ogródkiem :) przepyszne dania, szczególnie nalesniki :) Wracam bardzo często, jak dla mnie jest to jedno z najlepszych miejsc w Krakowie:) nigdy się nie zawiodlam, zawsze wychodzę zachwycona:)

1  Dziękujemy, Klar33

Kolanko No 6 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kolanko No 6? Podziel się wrażeniami!