“Genialna restauracja!”
Kolanko No 6 — recenzja

Kolanko No 6
Nr 167 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 5 września 2019

Przepiękne miejsce, wraz z niesamowitym i przytulnym ogródkiem :) przepyszne dania, szczególnie nalesniki :) Wracam bardzo często, jak dla mnie jest to jedno z najlepszych miejsc w Krakowie:) nigdy się nie zawiodlam, zawsze wychodzę zachwycona:)

1  Dziękujemy, Klar33

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupełnie przypadkiem trafiłam do tej knajpki ale jak weszłam do środka i zobaczyłam cudownie ukryty piękny, pełen przypraw ogródek to nie chciałam wyjść. Oczywiście nie zawiodłam się również ma kuchni, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam każdemu, miła obsługa i super klimat.

Dziękujemy, AJuranek
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Śniadanie w formie bufetu - 25 zł od osoby. Produkty głównie z własnego ogrodu, ser od własnych kóz. Jedzenie przepyszne. Śniadania od godziny 8 - najlepiej być tam o 8 lub kilka minut później, kiedy jeszcze jest spory wybór miejsc. Polecamy miejsca w ogrodzie lub tuż przy nim. Podczas kolejnego pobytu w Krakowie też tam pójdziemy.

Dziękujemy, KkkJoanna
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce z pysznymi potrawami z całego świata. Rewelacyjna szakszuka, wyśmienite peposo. Naleśniki w różnych odsłonach, na słono i słodko. Ceny umiarkowane w zależności o potrawy. Polecam i chętnie wrócę.

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne menu i potrawy. Polecam żeberka oraz naleśniki, których trochę jest w karcie. Ceny przystępne. Po wejściu do restauracji można wyjść na ogród i zjeść wśród zieleni obiad.

Dziękujemy, MateuszW125

Kolanko No 6 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kolanko No 6? Podziel się wrażeniami!