“Ciekawie z dobrym jedzeniem”
Kolanko No 6 — recenzja

Kolanko No 6
Nr 97 wśród 1 601 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Miałam okazję być w Kolanku dwa razy i za każdym było tak samo smacznie :) Przekonali mnie do zjedzenia chłodnika (chociaż poprosiłam bez jajka bo mam uczulenie i niestety pływało w kawałkach... musiałam wyciągać), ale w smaku był bardzo dobry. Do tego potrawy są ładnie podane a cena lunchu przystępna. Pyszna lemoniada, odpowiednio kwaśna! Wystrój "kazimierzowski", super patio, bardzo przytulnie. Jedyny minus - kelnerzy i kelnerki mogliby częściej zwracać uwagę na gości...

Dziękujemy, malgoszym
Napisz recenzję
Kolanko No 6 — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 2 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne nalesniki, fajne miejsce w dobrej lokalizacji, przyjemny ogrodek na upalne dni. Polecam pomaranczowa lemioniade. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Bartek M
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Przepyszne naleśniki. Profesjonalna obsługa. Idealnie miejsce na wypad ze znajomymi. Polecam :)

Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła restauracja z uroczym ogródkiem w środku. Poszliśmy tam na obiad wieczorową porą ze znajomymi za radą innych znajomych i nie żałujemy. Z oferowanych dań kuchni niemal całego świata na stół trafił gulasz wołowy z Toskanii i musaka. Palce lizać.

Dziękujemy, Piotr G
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Atmosfera i jedzenie <3 Ciekawy wystrój, odpowiadające mi lekko przyćmione oświetlenie, zmieniające się wystawy obrazów w ostatniej sali, menu z wintydż wstawkami, i pyszne jedzenie. Wracam ciągle na naleśniki z kaszką, musem mango i owocami leśnymi. Obsługa też przemiła, za każdym razem. Idźcie do Kolanka

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

Kolanko No 6 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kolanko No 6? Podziel się wrażeniami!