“Najlepsze sushi jakie jadłam!”

Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant
Zamów online
Nr 163 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Najlepsze sushi jakie jadłam. Wszystko było świeże i przepyszne. Zamówiliśmy urumaki oraz sashimi. Wszystko nam bardzo smakowało. Ryby świetnie przyrządzone. Genialna atmosfera. Usiedliśmy przy barze, gdzie pływają urocze łódeczki z sushi. Obsługa bardzo miła. Polecam, na pewno wrócę.

Dziękujemy, agaaga1238

Zrecenzowano 5 września 2019

Naprawdę przepyszne sushi. Wszystko było smaczne i dobrze przyrządzone. Poszliśmy ze znajomymi na kolacje, każdy zamówił inne danie i wszyscy byli zadowoleni i najedzeni. Mnie najbardziej smakowały maki z pieczonym łososiem.
Miejsce bardzo klimatyczne, można usiąść przy barze, gdzie pływają łódeczki z sushi. Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna. Zdecydowanie tu jeszcze wrócę.

Dziękujemy, agnessfood
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż za przyjemnie spędzony czas w restauracji. Jedzenie było przepyszne. Najlepsza kaczka! Męża faworyt mule po tajsku. Ja się zakochałam w przegrzebkach i chrupiącym torciku czekoladowym. Bardzo polecam! Jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, ElenaMisz
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi podane w stylowym, przyjemnym wnętrzu i bardzo miła obsługa. Do tego urokliwe pływające łódeczki ;-) Polecam to miejsce!

Dziękujemy, 600paulinat
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Wystrój niecodzienny. Pierwsze co przyciąga uwagę to wielka elipsa z mini-rzeczką z płynącą na niej wodą i pustymi łódeczkami. Przy niej - stołki barowe. Wygodne, aczkolwiek na blacie miejsce zdecydowanie ograniczone. W środku tej elipsy - Sushi Masterzy, których pracy można się przyglądać - bardzo ciekawe doświadczenie.
Są również normalnie stoliki, a nawet - pięterko (na którym nie byłam).
Ceny trochę wyższe niż te do których przywykłam w innych knajpach z sushi, ale różnica nie jest aż tak wielka.
Azjatycko wyglądający Sushi Masterzy +100 do podekscytowania podczas posiłku :D
Dwukrotnie siedziałam przy ladzie z łódeczkami, przyglądając się pracy Sushi Mastera ;)
Jeśli chodzi o jedzenie - zapamiętałam jako smaczne, ciut droższe. Wpierdalałam jak najęta, więc zapłaciłam zdecydowanie więcej niż przeciętne 100 czy 150 zł :P
Kiedy wybrałam się z partnerem - nie smakowała mu zupa.
Kiedy to ja zamówiłam zupę - okazało się, że mimo iż zupa ta nie występuje w menu jako "ostra" osoba ją przygotowująca "przystroiła" ja kilkoma plasterkami ostrej papryczki XD Dla mnie - czyli osoby UNIKAJĄCEJ ostrych dań - to było niestety niemiłe zaskoczenie. Raz, że wyczułam ostry posmak w samej zupie, to jeszcze niechcący rozgryzłam jeden plasterek papryczki XD Sushi Master chyba myślał, że umieram XD
Plus za bardzo miłą obsługę i ręczniczki do wycierania dłoni podawanymi przed zjedzeniem sushi ;) Wersja dla osób leniwych (tych którym nie chce się pójść przed posiłkiem umyć dłoni do toalety).
Mimo kilku kulinarnych wpadek - polecam pójść choć raz, żeby doświadczyć ciekawego wystroju oraz doświadczyć bardzo miłej i przyjaznej obsługi :D

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgjsa

Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant? Podziel się wrażeniami!