“Niebo!”

Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant
Zamów online
Nr 164 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż za przyjemnie spędzony czas w restauracji. Jedzenie było przepyszne. Najlepsza kaczka! Męża faworyt mule po tajsku. Ja się zakochałam w przegrzebkach i chrupiącym torciku czekoladowym. Bardzo polecam! Jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, ElenaMisz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 371zent, Kierownik ds. gości, Zen Sushi Bar & Japanese RestaurantOdpowiedź udzielona wczoraj

We are pleased to read such a positive opinion! Thank you!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne sushi podane w stylowym, przyjemnym wnętrzu i bardzo miła obsługa. Do tego urokliwe pływające łódeczki ;-) Polecam to miejsce!

Dziękujemy, 600paulinat

We are pleased that you did enjoyed your dinner in our restaurant. Thank you!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Wystrój niecodzienny. Pierwsze co przyciąga uwagę to wielka elipsa z mini-rzeczką z płynącą na niej wodą i pustymi łódeczkami. Przy niej - stołki barowe. Wygodne, aczkolwiek na blacie miejsce zdecydowanie ograniczone. W środku tej elipsy - Sushi Masterzy, których pracy można się przyglądać - bardzo ciekawe doświadczenie.
Są również normalnie stoliki, a nawet - pięterko (na którym nie byłam).
Ceny trochę wyższe niż te do których przywykłam w innych knajpach z sushi, ale różnica nie jest aż tak wielka.
Azjatycko wyglądający Sushi Masterzy +100 do podekscytowania podczas posiłku :D
Dwukrotnie siedziałam przy ladzie z łódeczkami, przyglądając się pracy Sushi Mastera ;)
Jeśli chodzi o jedzenie - zapamiętałam jako smaczne, ciut droższe. Wpierdalałam jak najęta, więc zapłaciłam zdecydowanie więcej niż przeciętne 100 czy 150 zł :P
Kiedy wybrałam się z partnerem - nie smakowała mu zupa.
Kiedy to ja zamówiłam zupę - okazało się, że mimo iż zupa ta nie występuje w menu jako "ostra" osoba ją przygotowująca "przystroiła" ja kilkoma plasterkami ostrej papryczki XD Dla mnie - czyli osoby UNIKAJĄCEJ ostrych dań - to było niestety niemiłe zaskoczenie. Raz, że wyczułam ostry posmak w samej zupie, to jeszcze niechcący rozgryzłam jeden plasterek papryczki XD Sushi Master chyba myślał, że umieram XD
Plus za bardzo miłą obsługę i ręczniczki do wycierania dłoni podawanymi przed zjedzeniem sushi ;) Wersja dla osób leniwych (tych którym nie chce się pójść przed posiłkiem umyć dłoni do toalety).
Mimo kilku kulinarnych wpadek - polecam pójść choć raz, żeby doświadczyć ciekawego wystroju oraz doświadczyć bardzo miłej i przyjaznej obsługi :D

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgjsa
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal zlokalizowany nieopodal rynku. Ładny wystrój, miła obsługa, starająca się sprostać wyzwaniom. Sushi bardzo smaczne. Chętnie wrócę.

Dziękujemy, Katarina32065
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Można usiąść na parterze i łowić sushi płynące łódkami :-) My wybraliśmy pięterko Tym razem ograniczyliśmy się do zestawu dla trzech osób. Wszystko bardzo smaczne i podane z grację. Kelnerka ostrzegała, że może trwać dłużej, a czekaliśmy całkiem krótko.

Dziękujemy, slawiktadeusz

Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant? Podziel się wrażeniami!