Tripadvisor
Kraków

“Kolacja”
Zielona Kuchnia — recenzja

Zielona Kuchnia
Nr 8 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Polska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Wybitna zupa rybna i przystawki.
Ceny nie są najniższe, ale potrawy warte są swojej ceny.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, milenamX7298OR

Zrecenzowano 29 października 2019

Doskonałe jedzenie, wspaniała atmosfera, cisza i spokój. Można w spokoju porozmawiać i delektować się niebanalną kuchnią. Szczególnie polecam burgera !!!!! byłam pozytywnie zaskoczona. Obsługa pełna profeska. :)

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, sowa_blotna
Zrecenzowano 28 października 2019

Polecam danie siekany stek z wołowiny z ogonem wołowym. Ciekawa kompozycja ukazująca wszelkie walory smakowe. Doskonałe danie przygotowane przez szefa kuchni.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Bonifacy9
Zrecenzowano 10 października 2019

Doskonałe jedzenie, kapitalny nastrój i pełna fachowość personelu. Ostatnio miałem szczęście do restauracji położonych w pewnym oddaleniu od zaanektowanych przez przemysł turystyczny miejsc a Zielona Kuchnia spełniła, ba! znacznie wykroczyła poza moje oczekiwania. Wszystko tu na miejscu, personel w niewymuszony sposób miły i kompetentny, nie bojący się upewnić z kuchnią gdy klient zadaje pytanie na które nie zna akurat odpowiedzi, jedzenie - doskonałe i nie przekombinowane, nastrój - całkowitego relaksu. Bardzo polecam i na pewno jeszcze wrócę.

Dziękujemy, GrzegorzKrak
Zrecenzowano 6 października 2019

Mała ale przesympatyczna restauracja. Świetna obsługa, przyjemny wystój i pyszne jedzenie pięknie podane. To naprawdę wykwintna restauracja. Polecam i na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Magdalena O

Zielona Kuchnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zielona Kuchnia? Podziel się wrażeniami!