Kraków

“Zdecydowanie polecam”
Zielona Kuchnia — recenzja

Zielona Kuchnia
Nr 8 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Polska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Polecam danie siekany stek z wołowiny z ogonem wołowym. Ciekawa kompozycja ukazująca wszelkie walory smakowe. Doskonałe danie przygotowane przez szefa kuchni.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Bonifacy9

Doskonałe jedzenie, kapitalny nastrój i pełna fachowość personelu. Ostatnio miałem szczęście do restauracji położonych w pewnym oddaleniu od zaanektowanych przez przemysł turystyczny miejsc a Zielona Kuchnia spełniła, ba! znacznie wykroczyła poza moje oczekiwania. Wszystko tu na miejscu, personel w niewymuszony sposób miły i kompetentny, nie bojący się upewnić z kuchnią gdy klient zadaje pytanie na które nie zna akurat odpowiedzi, jedzenie - doskonałe i nie przekombinowane, nastrój - całkowitego relaksu. Bardzo polecam i na pewno jeszcze wrócę.

Dziękujemy, GrzegorzKrak
Zrecenzowano 6 października 2019

Mała ale przesympatyczna restauracja. Świetna obsługa, przyjemny wystój i pyszne jedzenie pięknie podane. To naprawdę wykwintna restauracja. Polecam i na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Magdalena O
Zrecenzowano 29 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni recenzjami udaliśmy się do tej restauracji w niedzielne popołudnie. Około godziny 16.30 pusto zarówno w środku jak i w ogródku . Wnętrza są klimatyczne, ogródek także przyjemny . Zamówiliśmy kurczaka i kaczkę. Dania pięknie podane co widać na zdjęciu .. i to wszystko ... przerost formy nad treścią. Kaczka mocno surowa, zimna i twarda . Kurczak tez lekko surowy , zaś kopytkami podanymi razem z kurczakiem można zęby połamać . Po prostu beton! Naprawdę nie polecam i nie wrócę .

1  Dziękujemy, elasta1970
Zrecenzowano 23 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nieomal nie do znalezienia, a zdecydowanie warte odwiedzenia. Karta menu krótka, ale bardzo przemyślana. Piękny ogród, wnętrze też urokliwe. No i znakomite wina.

Dziękujemy, Eliza L

Zielona Kuchnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zielona Kuchnia? Podziel się wrażeniami!