“Zamiast gnocchi gniotki”
Zielona Kuchnia — recenzja

Zielona Kuchnia
Nr 10 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Polska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W Zielonej Kuchni zielony, niczym świeża trawa na wiosnę, jest również kucharz. Zamówione przeze mnie gnocchi okazały się być twardymi jak beton, odsmażanymi kopytkami. Cóż, żołnierz strzela, pan bóg kule nosi. Danie i restauracja z pewnością nie do powtórzenia, wystarczy, że odwiedziłam Zieloną Kuchnię dwa razy: pierwszy i ostatni.

2  Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Byłam już w Zielonej Kuchni ze wszystkimi: "zwykłymi ludźmi" na niezobowiązującej kolacji, "wymagającymi" na kolacji biznesowej, bezglutenowcami, wegetarianami, takimi co jedzą tylko ryby, małymi dziećmi i babcią na rodzinnym obiedzie. W sumie chyba z kilkadziesiąt osób - jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś wyszedł niezadowolony. Takie miejsce i to prawie w centrum, a jednak cisza i spokój. Za atmosferę w ogródku na kolację w letni wieczór: dodatkowa, szósta gwiazdka. Wewnątrz jest mocne pięć. Koniecznie rezerwujcie ogródek!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, g0ska
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Byłem na kolacji i nie wyszedłem niezadowolony. Ryba świetnie przygotowana, dodatki spełniające swą rolę, czyli podkreślające smak głównego bohatera talerza, wybór win zadowalający. Do tego naprawdę kompetentna obsługa. Jedyne co mógłbym zarzucić resauracji, to niezaktualizowane na stronie internetowej menu. Okazało się, że danie, na które specjalnie przyszedłem nie było dostępne. No i warto zapytać o preferencje jedzeniowe gościa, zanim poda mu się prezent od kuchni. Moja dziewczyna, która jest wegetarianką otrzymała pieczywo i pasztet z królika w ramach poczęstunku.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Filip K
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Szukając nowego miejsca z dobrym jedzeniem odkryłem Zieloną Kuchnię. Rewelacyjne miejsce, ciche i klimatyczne. Idealne zarówno na obiad jak i romantyczną kolację. Obsługa na wysokim poziomie, bez problemu udzielała odpowiedzi odnośnie menu. Jedzenie wyśmienite, wszystkim smakowało i zostawiliśmy puste talerze :) Spróbowane: zupa rybna, domowe gnocchi, kurczak supreme.
Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, jordangorny
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Najlepszą rzeczą w tej restauracji jest ogródek, nic poza tym, jedzenie przyzwoicie podane, zdecydowanie nie zasługują na uznanie same dania. Kurczak w curry surowy, kopytka z kozim serem nic specjalnego.
Zdecydowanie jest wiele innych restauracji w Krakowie do których warto pójść, tym bardziej przy tym poziomie cen.

Dziękujemy, Magdalena A

Zielona Kuchnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zielona Kuchnia? Podziel się wrażeniami!