Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

W przeciwieństwie do tego, co widzialo sie na Bookingu, apartament jest sporym rozczarowaniem. Brudny, nie pomalowany, brak zmywarki, klimatyzacji czy balkonu przy 35-stopniowym upale, halas za oknem.
Czy Pan Turnau wie co firmuje swoim nazwiskiem?

Dziękujemy, AsiaKg
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na booking znalazłam znaczek ze jest to miejsce przystosowane dla osób ma wózkach. Całe przystosowanie to windy. Niestety to trochę mało. Dla mnie duży problem z podniesieniem się z toalety bez poręczy czy z korzystaniem z kabiny prysznicowej. Jeszcze dwa lata temu problemu nie było ale nie wszyscy jesteśmy i będziemy całe życie młodzi i zdrowi. Panienka z recepcji na moje rozpaczliwe uwagi o wieczornej porze spytała czy zostaje w czy szukam czegoś innego. Nic dodać nic ująć ... w apartamentach brak klimatyzacji. Usytuowanie z jednej strony korzystne bo w wiele miejsc blisko ze względu na dochodzące odgłosy tramwajowe i komunikacji kolejowej uniemożliwia nocne otwarcie okna. Smaczne śniadania ale nieodbiegające standardem od innych w dobrych hotelach. Nocleg godny polecenia ale tylko dla młodych i zdrowych. Znajomi którzy przyjechali następnego dnia mieli postój z wejściem do apartamentu bo niestety nie zdążono posprzątać go na czas

Dziękujemy, Parille1
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019

Ogromny plus pobytu w tym miejscu to lokalizacja ( bardzo blisko na Stare Miasto, na dworzec). Smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego. I tyle plusów .
Minusy ... apartament czteroosobowy (byłyśmy we dwie w apartamencie dwupokojowym) i niestety pościel tylko dla jednej osoby, po zgłoszeniu w recepcji uzupełniono braki. Czystość apartamentu pozostawiała wiele do życzenia, przez pięć dni ani razu apartament nie był sprzątany, jedna rolka papieru toaletowego na pięć dni dla dwóch osób. W szafie pozostałości po poprzednikach (części garderoby), zakurzone półki, walające się reklamówki. Zdjęcia pokoju bardzo odbiegają od rzeczywistości. I największy minus BRAK KLIMATYZACJI !!! Przy ponad 35 stopniowym upale dwa elektryczne wiatraki nie dawały rady.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hałas w nocy, hotel mieści się przy głównej ulicy. Pokoje bardzo słoneczne.
Dziękujemy, kryniao
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd był niespodzianka. Apartament fajnie położony. Ogólnie czysto. Dość wąskie i niskie łóżko z którego ciężko wstać. Balkon mikro. Skorzystaliśmy ze śniadania w apartamencie które w tej cenie było całkiem ok. Składało się z 2 bułek jedna z wędlina druga z pasta jajeczna. Croissantów dżemu i nutelii do tego kawka i soczek.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, G2713VYannao
Zrecenzowano: 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w Angel City ze znajomymi i jesteśmy mega zadowoleni z pobytu. Apartament był czysty a posciel idealnie biala. Nie musieliśmy zamawiać taksówek, ponieważ wszędzie spacerem było blisko co jest największym plusem. Obsługa bardzo miła. Pozytywnie wspominamy pobyt i na pewno wrócimy ☺

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, PaulinaN984