Tripadvisor

“Finezja”
Folga — recenzja

Folga
Nr 2 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Opis: Jedzeniem można, a nawet trzeba się dzielić. W wielu kulturach świata stół podczas posiłków zamienia się w miejsce wymiany emocji, doświadczeń oraz smaków. Chcemy, żeby właśnie tak było w Foldze.
Zrecenzowano 5 dni temu

Podobno o prawdziwej restauracji można mówić jedynie wtedy, gdy oferuje posiłki tak dobre, tak nieintuicyjne i tak pracochłonne, że w domowym zaciszu wydają się być nieosiągalne. Ta zasada dla Folgi wydaje się być zwykłą formalnością, podczas gdy posiadane ambicje sięgają o wiele dalej. Dania przygotowane ze świeżych (ryby codziennie przywożone z Holandii) artykułów, wirtuozeria szefa kuchni w nieustannie zmieniającym się menu, przyjazna obsługa, elegancki wystrój. To wszystko Folga ma, ale wyraźnie znajdzie się w niej o wiele więcej - przede wszystkim dbałość o każdy szczegół, znawstwo przy każdej decyzji i nie tylko kulinarnej, czystą energię włożoną w jej stworzenie. Folga wychodząc poza zbyt trywialną dla niej definicję restauracji tworzy coś więcej - swoistą awangardę. Tu nie ma folgowania sobie, w tym jest finezja.

1  Dziękujemy, ptr_gintowt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingTeamKRK, Marketing, FolgaOdpowiedź udzielona 4 dni temu

Dziękujemy bardzo za szczegółową opinię i za tak miłe słowa o naszej restauracji i o naszej kuchni. Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy tak docenieni i mamy nadzieję, że będziemy mogli ugościć pana jeszcze nie raz. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Wspaniałe miejsce! Bardzo miła, profesjonalna obsługa oraz przepyszne jedzenie. Od przystawek,przez dania główne, na deserach kończąc - nie trafiliśmy na nic co nie byłoby obłędnie dobre :) polecamy z ręką na sercu :D

Dziękujemy, BHDrago
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarketingTeamKRK, Marketing, FolgaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy bardzo, cieszymy się, że wszystko państwu smakowało i mamy nadzieję, do zobaczenia ponownie. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Wystrój przepiękny, obsługa na najwyższym poziomie. A co do dań, to tak dobrego tatara nie jadłam nigdzie jak tam! Inne potrawy też zachwyciły. Ośmiornica-pierwsza klasa!;) makaron też pyszny. Napewno wrócimy:) cudowne miejsce w samym sercu Kazimierza:) polecamy :)

Dziękujemy, ewka897

Dziękujemy bardzo i zapraszamy do nas - bez względu na okazję. Pozdrawiamy!

Oryginalny klimat i wystrój, niezwykle przyjaźnie i szczerze nastawiona do klienta obsługa oraz to co najważniejsze, czyli Kuchnia. Przez ogromne "K". I dzięki temu "K", otrzymujemy chyba najlepszy w Krakowie stosunek ceny do jakości. A ta jest najwyższa ;) Mogę tylko polecić, i to przy dowolnej okazji - Folga zawsze będzie najlepszym wyborem.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, 356yvonnee
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, FolgaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo - takie słowa to dla nas ogromne wyróżnienie! Będziemy w dalszym ciągu gotować jak najlepiej i mamy nadzieję, do zobaczenia niebawem!

Cudowna podróż kulinarna po nowych smakach: ostrygi, grillowana ośmiornica, żabnica, pyszne wino a na koniec deser.
Aż żal, że to już koniec dzisiejszego wieczoru lecz na pewno tu jeszcze wrócimy:)
Kolacja dla dwojga, spotkanie z przyjaciółmi czy biznesowa kolacja to miejsce będzie idealne.

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, dagmarab2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy!

Folga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Folga? Podziel się wrażeniami!