“Nie polecam”
Genji Premium Sushi — recenzja

Genji Premium Sushi
Nr 448 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Niestety ale muszę powiedzieć że strasznie się zawiedliśmy. Odwiedzaliśmy Genji już kilka lat i byliśmy bardzo zadowoleni aż do dziś. Po 50minutach oczekiwania zapytaliśmy Pani ile jeszcze potrwa przygotowanie na co dostaliśmy odpowiedz, że jeszcze 5min ponieważ jest tylko dwóch kucharzy a przygotowują też dania na wynos. Zrozumieliśmy do czasu kiedy dostaliśmy zamówienie i okazało sie,że jest całkowicie zimne, jakby prosto z lodówki... Chcieliśmy zapytać Pana kierownika czemu tak naprawdę tak długo czekaliśmy skoro wyjęcie gotowych rolek z lodówki chyba nie trwa aż tak dlugo, nie mówiąc już o tym że przychodząc do restauracji odzekiwalismy, że dostaniemy świeżo zrobione sushi jak w większości tego typu miejsc. Niestety ale usłyszeliśmy, że kierownika nie ma. Poprosiliśmy raz jeszcze z racji tego, że mieliśmy wrażenie, że przechodzi tuż obok i powiedzieliśmy o tym Pani kelnerce, poszła lecz już nie wróciła...
To była nasza ostatnia wizyta w Genji i faktycznie zjedliśmy zamówione dania ale tylko dlatego, że tak długo czekaliśmy i byliśmy bardzo głodni a szukanie innej restauracji to też dodatkowy czas...

Dziękujemy, Dominnn

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wizyta w Genji Sushi to była sama przyjemność. Nie było żadnego problemu z rezerwacją wygodnie wykonaną przez formularz internetowy, bez zbędnych telefonów. Wraz z dziewczyną otrzymaliśmy miejsce w pustej salce, do której wzywało się obsługę odpowiednim przyciskiem, tak więc było komfortowo i prywatnie. Wybór sushi był bardzo szeroki (w tym np. słodkie sushi, którego spróbowaliśmy na deser), a na wszelkie pytania odpowiadał miły Pan z obsługi. Jedzenie było świeże - szczerze mówiąc najlepsze sushi jakie jadłem, choć w wielu restauracjach nie byłem. Lokal klimatycznie urządzony, muzyka wprowadzająca orientalny nastrój. Ceny również wydają się ok.

Dziękujemy, trwsky
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem w kilku restauracjach o tej tematyce ale nigdzie sushi nie smakowało tak dobrze. Zestawy cenowo wychodzą bardzo przystępnie, czasami trzeba trochę poczekać na zamówienie jeśli jest duże ale naprawdę warto ❤️

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomekgulc
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo duży wybór sushi, zestawy które można mieszać ( duży plus), ciekawy wystrój lokalu
i nastrojowa piwnica.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, klaudiammb
Zrecenzowano 3 maja 2019

Wczoraj miałyśmy okazję (4 osoby/2 dorosłych i 2 dzieci) zagościć w progach Genji Premium Sushi na ul. Św. Anny 5. Chciałybyśmy przede wszystkim pozdrowić Panią kelnerkę, która była przemiła i odpowiadała na każde nasze pytania, doradzała i instruowała "co i jak". Było to nasze pierwsze sushi w życiu, ale na pewno nie ostatnie, bo było przepyszne! Tak zwane niebo w gębie. Coś czego jeszcze nie doświadczyły nasze kubki smakowe. Na początek zamówiłyśmy Futomaki - Fresh, herbatę jaśminową oraz apple tempura. Po chwili domówiłyśmy kolejną gałkę lodów oraz California roll. Jedzenie zaczęłyśmy pałeczkami dla dzieci, a zakończyłyśmy ćwicząc tak jak się jeść powinno :D Planujemy już kolejną wycieczkę do Krakowa i na pewno zawitamy kolejny raz w progi Genji Premium Sushi.

Dziękujemy, Escape520684

Genji Premium Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Genji Premium Sushi? Podziel się wrażeniami!