Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne pokoje, wysoki standard, smaczne śniadanie, ale jeden duży mankament jakim są cienkie ściany - słychać gości przechodzących na korytarzu, a nawet rozmowy w sąsiednich pokojach. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy :)

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Alicja R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martyna K, Guest Relations Manager, Angel House AparthotelOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2019

Szanowny Gościu,
bardzo dziękujemy za recenzję. Cieszymy się, że pobyt był udany, a wskazówki weźmiemy pod uwagę przy ulepszaniu naszego obiektu. Zapraszamy do ponownych odwiedzin!
załoga Angel House

Zrecenzowano: 11 stycznia 2018

Bardzo polecam. Przemiła Pani na recepcji, w pokoju suszarka do włosów, Eco szampon i ręczniki. W cenie pokoju śniadanie, bardzo podstawowe ale jednak :) pościel czysta i pachnąca. Bardzo ładna kuchnia, w której można napić się kawy /herbaty.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, malwinat932
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martyna K, Manager, Angel House AparthotelOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2018

Szanowna Pani,
przeczytanie Pani opinii sprawiło nam wielką radość. Satysfakcja naszych gości to nasz priorytet i zawsze bardzo doceniamy pozytywną informację zwrotną na temat naszych usług.
Mamy nadzieję, że przy okazji następnego pobytu w Krakowie również nas Pani odwiedzi.

Zrecenzowano: 11 stycznia 2018

Wszystko dobre. Cały obiekt był urządzony że smakiem. Łóżko bylo bardzo wygodne. W łazience była suszarka do włosów (czego w tamtym momencie naprawdę potrzebowalam), panie w recepcji ekstremalnie pomocne i miłe. Nie znalazłam nic do czego można byłoby się czepiac

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, malwinab2018

Szanowna Pani!
Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią. Zawsze jest nam bardzo miło usłyszeć ciepłe słowa od naszych gości. Bardzo cieszymy się, że miło wspomina Pani swój pobyt u nas oraz że wyposażenie i wystrój naszego obiektu przypadły Pani do gustu.
Polecamy się na przyszłość!

Zrecenzowano: 20 listopada 2017

Pokoje bardzo ładne, nowoczesne. Najważniejsze zabytki na Starym Mieście i na Kazimierzu można odwiedzić spacerem. Śniadania skromne, ale można spokojnie wybrać coś dla siebie. My byliśmy poza sezonem, dostaliśmy upgrade do pokoju :) Szczerze polecam!

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Daydream70122
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martyna K, Kierownik, Angel House AparthotelOdpowiedź udzielona 22 listopada 2017

Dziękujemy za przesłanie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy umilić Państwu pobyt w Krakowie i mamy nadzieję na ponowną wizytę w Angel House.

Zrecenzowano: 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wizyta w tym miejscu trwała na szczęście tylko jedną noc, ale jakość obsługi i standard, lub raczej brak standardu dały się we znaki mocno.
Hostel umieszczony w starej kamienicy, więc nie posiada windy, a widok zza okna na podwórko, to zaglądanie w okna sąsiadom i stare zdewastowane budynki. Całość wykończona miała być chyba w wysokim standardzie, ale materiały użyte do wykończenia są najtańszymi z możliwych, przez co skrzypią i wyglądają koszmarnie. Pokoje bardzo małe, wysokie, ale bez możliwości przejścia z walizką przez cały pokój. Ręczniki kupione chyba z odzysku, twarde i szorstkie, a w dodatku mocno zniszczone i poszarzałe. Na śniadanie brak jakiegokolwiek soku, jedynie napoje które posiadają w sobie całą tablice Mendelejewa, bardzo skromny wybór dodatków do jedzenia i pieczywa. BRAK WODY NIEGAZOWANEJ DO PICIA NA ŚNIADANIU!!! Obsługa mało sympatyczna, na każde pytanie odpowiadająca z łaską. Jedynym plusem jest lokalizacja miejsca, ale warunki pozostawiają wiele do życzenia. Na pewno nie jest to miejsce które zasługuje na 3 gwiazdki. 1,5 byłoby adekwatną oceną.

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Szczygiw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martyna K, Kierownik, Angel House AparthotelOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Drogi Gościu,
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami opinią. Jest nam niezmiernie przykro, jako że pobyt w naszych apartamentach nie sprostał Państwa oczekiwaniom. Angel House nie jest hotelem i nigdy nie reklamuje się w takich kategoriach, aby nie wprowadzać klientów w błąd; mieści się w kamienicy bez windy i wszystkie te informacje widnieją na naszym profilu, aby mogli się Państwo z nimi zapoznać jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Ceny hoteli trzygwiazdkowych w Krakowie są zdecydowanie wyższe, ponadto śniadania nie są wliczone w cenę. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż recepcjonista czekał na Państwa do północy, podczas kiedy przyjazdy są możliwe do godziny 22, jednak w odpowiedzi na Państwa prośbę zgodziliśmy się zrobić wyjątek dla Państwa wygody. Śniadania kontynentalne zawsze wliczone w cenę oferują napoje ciepłe jak kawa czy herbata, ale także soki 100% (nie napoje). Poza wodą niegazowaną, do której mają państwo nieograniczony dostęp, we wspólnej części kuchennej można znaleźć także dodatkowo butelkowaną wodę gazowaną. Bardzo zaskoczyła nas opinia dotycząca obsługi, gdyż jest to najwyżej oceniana pozycja w naszym obiekcie. Będziemy niezmiernie wdzięczni za skontaktowanie się z nami w celu wyjaśnienia tej konkretnej sytuacji, aby móc wyciągnąć z niej konsekwencje. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że następna wizyta w Krakowie przebiegnie bezproblemowo.
Z poważaniem,
Martyna Klajmon