“konieczny przystanek w drodze z Tynca”
Przystanek Kolna — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Przystanek Kolna
Nr 1 351 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 4 września 2019

Wracając rowerem z wycieczki do Tyńca (lub dalszej / bliższej) warto zjechać z Nadwiślańskiej Trasy rowerowej ok. 1,5 km za torem kajakowym. Kilkanaście metrów poniżej wału fajna miejscówka. Kilka parasoli, stolików z ławkami, leżaki z paletami w ramach stolików, stojaki rowerowe, toaleta i przemiła obsługa. Króciutka karta dań. Grill, a więc kiełbasa dobrej jakości, kwaśnica, jeszcze inne potrway, których nie wypróbowałam. Sporo chłodzących napojów w tym piwo, lody, kawa. Święty spokój, leżaki, trochę książek do poczytania na miejscu.
Bardzo właściwe miejsce, polecam na przerwę dłuższa lub krótszą w czasie wycieczki. Można płacić kartą, to spory plus, ceny przystępne. Polecam i zachęcam. Ciekawe, czy czynne poza sezonem.

Dziękujemy, Navigate586594

Przystanek Kolna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Przystanek Kolna? Podziel się wrażeniami!