“Przepyszna podróż do Vietnamu”
Przystanek Vietnam — recenzja

Przystanek Vietnam
Nr 1 031 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Przypadkiem natrafilismy na przystanek Vietnam i bardzo miło nas zaskoczyl! Bagietki tam serwowane to zupełnie coś innego, smakują świetnie. Obsługa uśmiechnięta nic dodać nic ująć. Polecam sprobowac!

Dziękujemy, Agatathetraveller
Zrecenzowano 4 września 2019

W tym miejscu serwowane są tzw. wietnam street food. Pyszne bagietki, bardzo aromatyczne. Na miejscu zjeść można także sajgonki czy wypić tradycyjną wietnamską kawę oraz inne orzeźwiające napoje.
Przygotowanie bagietki niestety chwilę trwa, ponieważ obsłudze zależy aby wszystkie składniki były świeżo przygotowywane jak np. mięso.

Dziękujemy, Magda K

Przystanek Vietnam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Przystanek Vietnam? Podziel się wrażeniami!