Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
eDreams35 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na 70zł za noc, to nie było tak źle. Pokoje czyste, z telewizorem. W łazience sedes mało stabilny, ruszał się. W pokoju brakowało lodówki. Fajnie, że w hotelu jest winda. Blisko znajduje się Lewiatan, ale okolica, w której położony jest hotel-nieciekawa:(

Dziękujemy, RoksanaK441
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wart swoich 3 gwiazdek. Idealnie nadaje się na 1 - 2 noce jako baza wypadowa do zwiedzania. Sam hotel zlokalizowany jest w środku głośnego osiedla. Pokoje nie są klimatyzowane. Na górnych piętrach można się w miarę wyspać.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Brudne ściany i wykładzina. Nieprzyjemny zapach odświeżacza powietrza w pokoju. Ubogie śniadanie, deska klozetowa się ruszała. Obsługa 50/50. Daleko od centrum. Dobry stosuenek cena-jakość, lecz ja bym nie powiedział, że jest to hotel 3-gwiazdkowy.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Mikołaj M
Zrecenzowano: 23 lipca 2017

Dobry hotel na uboczu Krakowa. Jakość i wyposażenie bez zastrzeżeń zwłaszcza w zestawieniu z ceną za noc.
Hotel oferuje windę, wygodne pojedyncze łóżka i dość obszerne jak na dwójkę osób pokoje.
Nie korzystaliśmy ze śniadań ani restauracji więc nie sposób ich ocenić.
Cicha spokojna okolica zwłaszcza, że w bezpośrednim sąsiedztwie komisariatu policji.
Hotel oferuje ponadto własny ogrodzony i zamykany parking. Nie jest duży bo ok 10 miejsc ale nam się udało obie noce zostawić tam samochód.
Miła i kompetentna obsługa. Czystośćbez zastrzeżeń.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są moim zdaniem ciche i spokojne.
Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, SebastianD1187
Zrecenzowano: 9 maja 2017

Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Trochę za małe pokoje, ale poza tym wszystko w porządku. Polecam na krótkie wizyty, służbowo. Obsługa hotelowa bardzo miła i rzeczowa. Z restauracji hotelowej nie miałem okazji skorzystać.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa