Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
Agoda.com35 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Zrecenzowano: 23 lipca 2017

Dobry hotel na uboczu Krakowa. Jakość i wyposażenie bez zastrzeżeń zwłaszcza w zestawieniu z ceną za noc.
Hotel oferuje windę, wygodne pojedyncze łóżka i dość obszerne jak na dwójkę osób pokoje.
Nie korzystaliśmy ze śniadań ani restauracji więc nie sposób ich ocenić.
Cicha spokojna okolica zwłaszcza, że w bezpośrednim sąsiedztwie komisariatu policji.
Hotel oferuje ponadto własny ogrodzony i zamykany parking. Nie jest duży bo ok 10 miejsc ale nam się udało obie noce zostawić tam samochód.
Miła i kompetentna obsługa. Czystośćbez zastrzeżeń.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje są moim zdaniem ciche i spokojne.
Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, SebastianD1187
Zrecenzowano: 9 maja 2017

Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Trochę za małe pokoje, ale poza tym wszystko w porządku. Polecam na krótkie wizyty, służbowo. Obsługa hotelowa bardzo miła i rzeczowa. Z restauracji hotelowej nie miałem okazji skorzystać.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, 739maciejd
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2017

Dużo miejsca w pokoju, wygodne łóżka, pokoje czyste i zadbane. Pokój i łazienka są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Do dyspozycji gości jest lodówka i czajnik. Parking jest nieduży, ale w pobliżu zawsze można znaleźć wolne miejsce.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, MartaR4594
Zrecenzowano: 17 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Wygodne łóżka, czyste pokoje i łazienki oraz przemiłe Panie w recepcji! Ogrzewanie działa ;) Śniadania obfite w formie bufetu, warto wykupić. Ogrodzony parking pod hotelem. Hotel oddalony ok 7 km od Rynku.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Dawid0189
Zrecenzowano: 17 października 2016

Hotel jak na Kraków i lokalizacje w dobrej cenie. Pokoje bardzo schludne, śniadania bardzo dobre, jest wybór. Parking troche mały, więc jak jest możliwość, najlepiej ustawiać się przodem do wyjazdu, bo od rana może być potem problem. Obłsuga bardzo miła. W okolicy kilka sklepów - bezpośrednio odbok Lewiatan, ale nie polecam, bo okropnie tam śmierdzi. 10 minut dalej jest Biedra. Na przeciwko ma jednostkę Policja, więc myślę, że okolica jest bezpieczna. Sam hote polecam.

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Rafpoz