Najniższe ceny za pobyt
OSZCZĘDŹ 1 USD
Agoda.com35 USD
StayForLong
Zrecenzowano: 9 maja 2017

Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Trochę za małe pokoje, ale poza tym wszystko w porządku. Polecam na krótkie wizyty, służbowo. Obsługa hotelowa bardzo miła i rzeczowa. Z restauracji hotelowej nie miałem okazji skorzystać.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, 739maciejd
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2017

Dużo miejsca w pokoju, wygodne łóżka, pokoje czyste i zadbane. Pokój i łazienka są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Do dyspozycji gości jest lodówka i czajnik. Parking jest nieduży, ale w pobliżu zawsze można znaleźć wolne miejsce.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, MartaR4594
Zrecenzowano: 17 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Wygodne łóżka, czyste pokoje i łazienki oraz przemiłe Panie w recepcji! Ogrzewanie działa ;) Śniadania obfite w formie bufetu, warto wykupić. Ogrodzony parking pod hotelem. Hotel oddalony ok 7 km od Rynku.

Dziękujemy, Dawid0189
Zrecenzowano: 17 października 2016

Hotel jak na Kraków i lokalizacje w dobrej cenie. Pokoje bardzo schludne, śniadania bardzo dobre, jest wybór. Parking troche mały, więc jak jest możliwość, najlepiej ustawiać się przodem do wyjazdu, bo od rana może być potem problem. Obłsuga bardzo miła. W okolicy kilka sklepów - bezpośrednio odbok Lewiatan, ale nie polecam, bo okropnie tam śmierdzi. 10 minut dalej jest Biedra. Na przeciwko ma jednostkę Policja, więc myślę, że okolica jest bezpieczna. Sam hote polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Rafpoz
Zrecenzowano: 15 października 2016 z urządzeń przenośnych

Od mojego ostatniego pobytu w hotelu Grand Felix minęło pół roku i w zasadzie jest jak było, czyli dobrze :) Jednak mam właściwie jedną uwagę, za to istotną. W pokoju 204, a nie wiem czy wyżej i niżej jest tak samo, na kiblu wypada siadać bokiem :D Tron jest tak ustawiony, że nawet siedząc ukosem dotykałem prawym kolanem ścianę :) Poza tym wszystko jest na bardzo dobrym poziomie :) W dalszym ciągu polecam ten hotel :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, TravelMaster110