“super”
Glonojad — recenzja

Glonojad
Nr 17 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch
Okolica: Kleparz
Zrecenzowano 8 września 2019

są ciasta, napoje, dobra kawa, idealnie przyrządzona i dobre jedzenie. dodajcie troszkę więcej opcji wgeańskich w daniach dnia :)

Dziękujemy, veguskrakus

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jestesmy rodzina ktora lubi zdrowe i smaczne jedzenie. Tu jedzenie jest super zdrowe, smaczne i oryginalne.

Dziękujemy, Madline Magdale... H
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Pyszna lasagne, pierogi z soczewicą i burito. Obsługa przemiła, świetny angielski. Serwują dania bezglutenowe i wegetariańskie:) Zdecydowanie warto odwiedzić. Posiłki są tak pyszne, że często niektórych nie ma już o 17. Do większości dań serwowane są 2 sałatki, jedne z lepszych ktore jadłam. Zdecydowanie polecam!!

Dziękujemy, heymyshawnito
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo przyjazna atmosfera! Polecam pierogi (ruskie - majstersztyk!) i placki ziemniaczane (chociaż chyba nie są w stałej ofercie). Zupy dnia - pycha! Dodatkowo surówki do większości dań i możliwość zamiany np. ryżu na kaszę etc. Szkoda tylko, że tzw. dania dnia się tak szybko wyprzedają, ale to raczej znak, że są wyśmienite więc się nie dziwię, że w mig znikają. Dodatkowy plus za eko opakowania na wynos. Serdecznie polecam - miejsce w samym centrum, a ceny przystępne! Lubię tu powracać.

Dziękujemy, Pat_from_Poland
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Samo miejsce ciekawe, serwujące dania wegetariańskie. Ogólnie dobra i w dobrej cenie, choć burito, które zamówiłam mnie nie urzekło. Podczas ostatniej mojej wizyty w lokalu panował lekki chaos ze strony obsługi - może to kwestia nowego zespołu. Oprócz tego miłe miejsce do zjedzenia lunchu czy obiadu, które mogę polecić.
Jolanta

Dziękujemy, jola k

Glonojad — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Glonojad? Podziel się wrażeniami!