“Doskonała lokalizacja”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Venetian House Aparthotel
Miejsce nr 15 wśród 261 hoteli w Krakowie
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pomimo położenia przy Rynku Głownym pokój był cichy. Bardzo wygodne łóżko, kuchenka wyposażona w najpotrzebniejsze naczynia. Czysto. Cena adekwatna do położenia obiektu. Bardzo miła i pomocna obsługa.

Data pobytu: maju 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Turbopusheen
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenetianHouse, General Manager, Venetian House AparthotelOdpowiedź udzielona 4 maja 2017

Szanowni Państwo,

Dziękujemy bardzo za opinię i za czas poświęcony na jej napisanie.

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż podobała się Państwu lokalizacja aparthotelu Venetian House oraz wszystkie udogodnienia, które oferujemy na miejscu.

Jeszcze bardziej cieszy nas, iż tak czystość, jak i poziom obsługi, zadowolił Państwa.

Liczymy na Państwa powrót do naszego obiektu w niedalekiej przyszłości i serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,

Napisz recenzję

Zrecenzowano 11 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Znakomita lokalizacja ,przestronny apartament,małe okienko ale dość świtła,winda jest bardzo pomocna,miła obsługa.Ogólnie dla zwiedzających Kraków idealne miejsce
Widok sukienka rewelacyjny.
,polecam.

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenetianHouse, General Manager, Venetian House AparthotelOdpowiedź udzielona 1 listopada 2016

Szanowna Pani Agnieszko,

Dziękujemy bardzo za opinię i cieszmy się, iż podobało się Pani w Venetian House Aparthotel.

Mamy nadzieję, iż będziemy mieć przyjemność gościć Panią ponownie.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 10 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja, przemiła i pomocna obsługa, przestronny apartament. No i ten klimat Krakowa... Jedyny minus - brak miejsc parkingowych (ale dotyczy to całego Starego Miasta). Czy ponownie zawitam do Venetian House - z pewnością.

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Piotr K

Szanowny Panie Piotrze,

Dziękujemy za Pana opinię i cieszymy się, iż podobało się Panu w Venetian House Aparthotel.

Rzeczywiście, całe centrum Krakowa to obszar sporych restrykcji jeśli chodzi o parkowanie, ale zawsze służymy radą odnośnie tego, gdzie zaparkować. Posiadamy także prywatne parkingi w innych naszych lokalizacjach w centrum miasta, gdzie goście mogą pozostawić auto a następnie dostać się do nas spacerem lub taksówką.

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 23 września 2015

Obiekt jest idealnie zlokalizowany,pokoje wygodne,dobrze wyposażone.Obsługa w recepcji miła i kompetentna.Jedynym problemem jest akustyka ,niestety za ścianą można trafić na gości,którzy nie respektują ciszy nocnej ,co nam niestety się przytrafiło i o śnie nie było mowy.

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, italia104
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenetianHouse, General Manager, Venetian House AparthotelOdpowiedź udzielona 15 maja 2017

Szanowni Państwo,

Pragniemy podziękować za podzielenie się opinią o Venetian House Aparthotel. Cieszymy się że oceniają Państwo pobyt w naszym obiekcie tak wysoko. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań naszych Gości i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Od czasu Państwa pobytu, między listopadem 2016 a marcem 2017 roku, nasz obiekt przeszedł całkowitą przemianę. Jedną z rzeczy, które postanowiliśmy usprawnić, był poziom hałasu w budynku. Nowe meble, dywany i zasłony oraz wiele par nowych drzwi na klatce schodowej, przyczyniły się do wyciszenia problematycznych pokoi.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie w naszym hotelu.

Z poważaniem

Zrecenzowano 26 lipca 2015

Pokój z widokiem na Rynek to jedno z najlepszych miejsc w jakich byłem z żoną! Przy otwartych oknach słychać gwar, ale wystarczy je zamknąć i jest ok. Hotel zlokalizowany w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym zaraz obok małego kościółka. Trzeba dojść pieszo, jeśli przyjeżdża się autem, ale naprawdę warto. Pracownicy recepcji są bardzo pomocni, mogliśmy nawet zrobić pranie za darmo w ich pomieszczaniach na górze. Pokój był bardzo przestronny, jasny i urządzony w sposób nowoczesny. Kuchnia do dyspozycji, więc można nawet gotować. Wygodny materac. Polecam, szczególnie na krótkie wypady na weekend w Krakowie!

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój V2!
  • Data pobytu: lipcu 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Jan N

Szanowny Panie Janie,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zamieszczenie opinii na temat Pana pobytu w naszym hotelu.

Cieszy nas niezmiernie iż Pana wyjazd do Krakowa należał do udanych, a nasz znajduje się teraz na liście najlepszych odwiedzionych przez Pana obiektów. W szczególności dziękujemy za wyróżnienie lokalizacji, wyposażenia i komfortu pokoju. Zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom przyjemny pobyt. Pana ocena motywuje cały nasz zespół do podtrzymania jakości usług, dalszego rozwoju i doskonalenia naszej obsługi.

Zapraszamy do naszego hotelu ponownie.

Pozdrawiam

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 991
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 520
Hotel Wentzl
Nr 14 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 089
Betmanowska Main Square Residence
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 343
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 833
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Venetian House Aparthotel? Podziel się wrażeniami!

Venetian House Aparthotel — dodatkowe informacje

Adres: Rynek Glówny 11, Kraków 31-042, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Wnęka kuchenna Apartamenty Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr5 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr10 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Nr17 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Zakres cen: 278 zł–539 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Venetian House Aparthotel 4*
Liczba pokoi: 34
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Zlokalizowany w XVI wiecznej kamienicy, Venetian House Aparthotel zapewnia wspaniałe widoki bezpośrednio na Rynek Główny w Krakowie. Tylko kilka kroków dzieli Państwa od wielu wspaniałych restauracji, klubów i historycznych zabytków. Każdy z naszych apartamentów został zaprojektowany pod kątem komfortu i przytulności. Klimatyzacja, telewizja internetowa, bezpłatna sieć WiFi zapewni każdemu podróżującemu wygodę, pragniemy byś poczuł się jak we własnym domu. Poza własną restauracją, każdy z apartamentów posiada aneks kuchenny. Doskonale wiemy jak ważne podczas pobytu jest odpowiednia obsługa Gości. Nasza całodobowa recepcja zawsze chętnie udzieli pomocy i porad, oferujemy przy tym szeroki zakres wycieczek. Wasza Opinia jest dla nas niezwykle ważna, jesteśmy niezwykle dumni z nagród przyznawanych nam przez społeczność TripAdvisor. Zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej, która oferuje atrakcyjne zniżki. Venetian House składa się z 34 apartamentów oraz restauracji. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, 5viajes2012 S.L. i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Venetian House Aparthotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Venetian House Aparthotel Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?