“Polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 4 dodatkowych witryn!
Venetian House Aparthotel
Miejsce nr 16 wśród 260 hoteli w Krakowie
Zduńska Wola, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Polecam”
Zrecenzowano: 10 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja, przemiła i pomocna obsługa, przestronny apartament. No i ten klimat Krakowa... Jedyny minus - brak miejsc parkingowych (ale dotyczy to całego Starego Miasta). Czy ponownie zawitam do Venetian House - z pewnością.

Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd z rodziną
2 Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenetianHouse, General Manager, Venetian House Aparthotel, 1 listopada 2016
Szanowny Panie Piotrze,

Dziękujemy za Pana opinię i cieszymy się, iż podobało się Panu w Venetian House Aparthotel.

Rzeczywiście, całe centrum Krakowa to obszar sporych restrykcji jeśli chodzi o parkowanie, ale zawsze służymy radą odnośnie tego, gdzie zaparkować. Posiadamy także prywatne parkingi w innych naszych lokalizacjach w centrum miasta, gdzie goście mogą pozostawić auto a następnie dostać się do nas spacerem lub taksówką.

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!
Napisz recenzję

926 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi
Data | Ranking
Liczba recenzji: 17
11 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 23 września 2015

Obiekt jest idealnie zlokalizowany,pokoje wygodne,dobrze wyposażone.Obsługa w recepcji miła i kompetentna.Jedynym problemem jest akustyka ,niestety za ścianą można trafić na gości,którzy nie respektują ciszy nocnej ,co nam niestety się przytrafiło i o śnie nie było mowy.

• Pobyt: wrześniu 2015, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, italia104
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VenetianHouse, General Manager, Venetian House Aparthotel, 15 maja 2017
Szanowni Państwo,

Pragniemy podziękować za podzielenie się opinią o Venetian House Aparthotel. Cieszymy się że oceniają Państwo pobyt w naszym obiekcie tak wysoko. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań naszych Gości i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Od czasu Państwa pobytu, między listopadem 2016 a marcem 2017 roku, nasz obiekt przeszedł całkowitą przemianę. Jedną z rzeczy, które postanowiliśmy usprawnić, był poziom hałasu w budynku. Nowe meble, dywany i zasłony oraz wiele par nowych drzwi na klatce schodowej, przyczyniły się do wyciszenia problematycznych pokoi.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie w naszym hotelu.

Z poważaniem

Tylicz, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 26 lipca 2015

Pokój z widokiem na Rynek to jedno z najlepszych miejsc w jakich byłem z żoną! Przy otwartych oknach słychać gwar, ale wystarczy je zamknąć i jest ok. Hotel zlokalizowany w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym zaraz obok małego kościółka. Trzeba dojść pieszo, jeśli przyjeżdża się autem, ale naprawdę warto. Pracownicy recepcji są bardzo pomocni, mogliśmy nawet zrobić pranie za darmo w ich pomieszczaniach na górze. Pokój był bardzo przestronny, jasny i urządzony w sposób nowoczesny. Kuchnia do dyspozycji, więc można nawet gotować. Wygodny materac. Polecam, szczególnie na krótkie wypady na weekend w Krakowie!

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój V2!
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: lipcu 2015, wyjazd we dwoje
3 Dziękujemy, Jan N
Szanowny Panie Janie,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zamieszczenie opinii na temat Pana pobytu w naszym hotelu.

Cieszy nas niezmiernie iż Pana wyjazd do Krakowa należał do udanych, a nasz znajduje się teraz na liście najlepszych odwiedzionych przez Pana obiektów. W szczególności dziękujemy za wyróżnienie lokalizacji, wyposażenia i komfortu pokoju. Zawsze staramy się zapewnić naszym Gościom przyjemny pobyt. Pana ocena motywuje cały nasz zespół do podtrzymania jakości usług, dalszego rozwoju i doskonalenia naszej obsługi.

Zapraszamy do naszego hotelu ponownie.

Pozdrawiam
Jelenia Góra, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 25 listopada 2014

Znakomita lokalizacja na rynku głównym (niestety jeśli chce się odpocząć może być z tym problem, bo jest trochę hałasu). Pokoje bardzo komfortowe, wszędzie blisko, bardzo gorąco polecam ten hotel.. :)

Pobyt: sierpniu 2014, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, InDaBeat
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wybór aparthotelu Venetian House i tak wysoka ocenę naszego obiektu. Pańska opinia pozwala nam upewniać się, że standard naszych usług i jakość serwisu spełniają oczekiwania naszych gości.

Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli gościć Pana w naszym hotelu do czego serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem
Wrocław, Polska
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 7 lutego 2014

Na pewno tam wrócimy bo to jedyny hotel w który czuliśmy się rewelacyjnie .Pokoje komfortowe,wygodne łóżka , piękny widok z okna . Obsługa bardzo miła i pomocna.Lokalizacja super. Blisko do dworca pkp .

• Pobyt: grudniu 2013, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Krzysztof N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AAAKrakow, General Manager, Venetian House Aparthotel, 7 kwietnia 2014
Szanowny Panie Krzysztofie,

Dziękujemy za tak miłe słowa.

Każda pozytywna opinia sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do tego aby nasi Goście spędzili niezapomniane chwile w Krakowie. Cieszymy się, że wizyta w naszym Aparthotelu była dla Państwa udana.

Oczywiście zapraszamy ponownie do jednego z naszych apartamentów z widokiem na Rynek Główny.

Pozdrawiamy
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Betmanowska Main Square Residence
Kleparz
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 488
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 778
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Venetian House Aparthotel? Podziel się wrażeniami!

Venetian House Aparthotel — dodatkowe informacje

Obiekt: Venetian House Aparthotel
Adres: Rynek Glówny 11, Kraków 31-042, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków
Udogodnienia:
Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Wnęka kuchenna Apartamenty Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr5 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr10 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kraków
Nr17 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 304 zł–624 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Venetian House Aparthotel 4*
Liczba pokoi: 34
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Venetian House Aparthotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Venetian House Aparthotel Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?