Kraków

“Pan Patryk”
Hard Rock Cafe Kraków — recenzja

Hard Rock Cafe Kraków
Nr 270 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Amerykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Scena barowa, Piękny widok, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: HARD ROCK CAFE KRAKÓW mieści się w samym sercu starego Krakowa, przy Rynku Głównym, obok Bazyliki Mariackiej. Z jego okien rozpościera się niepowtarzalny widok na krakowski Rynek i Sukiennice. Restauracja dysponuje 130 miejscami siedzącymi rozlokowanymi na 3 poziomach, dwoma barami oraz usytuowanym na parterze Rock Shopem. Nowoczesne wnętrze starej krakowskiej kamienicy wypełnione jest „memosami”, czyli eksponatami o wartości muzealnej, związanymi z największymi światowymi artystami XX oraz XXI wieku. Krakowska kolekcja liczy prawie 100 pamiątek po ikonach współczesnej muzyki, m.in.: haftowane poncho Jimi’ego Hendrixa, srebrną harmonijkę z autografem Boba Dylana czy parę czarnych rękawiczek z pomponami noszonych przez Madonnę. W lokalu znajdziemy także eksponaty pochodzące od takich sław jak: Andy Summers (the Police), Brian May (Queen), Bruce Dickinson (Iron Maiden), John Lennon, Prince, Robert Plant (Led Zeppelin), The Who, czy Metallica. HARD ROCK CAFE KRAKÓW TO: -WYJĄTKOWA ATMOSFERA. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, wszystkiemu ciągle towarzyszy muzyka. -ORYGINALNA AMERYKAŃSKA KUCHNIA. Bardzo poważnie podchodzimy do serwowania świeżych i przygotowywanych na miejscu potraw. W karcie naszej restauracji znajdą Państwo selekcję dań kuchni amerykańskiej w jej najlepszym wydaniu m.in.: LEGENDARNE BURGERY, ŻEBERKA, STEKI, SANDWICHE, ale również DANIA WEGETARIAŃSKIE, DANIA BEZGLUTENOWE I WIELE INNYCH. Podążając za coraz bardziej wymagającymi gośćmi, ich wartościami moralnymi, zdrowotnymi i ekologicznymi, okazjonalnie wprowadzamy menu tematyczne oraz sezonowe. Np. każdego października przy okazji „Veggie Month” wzbogacamy menu o szeroką ofertę bezmięsnych dań, promując przy tym zdrowy styl życia. -NAJLEPSZE KOLOROWE KOKTAJLE. Uznaniem gości cieszą się także nasze wyjątkowe koktajle. Barmani mieszają najwyższej jakości alkohole ze świeżymi składnikami, by dostarczyć gościom najlepszych doznań smakowych. Dostępne są również koktajle bezalkoholowe: owocowe i warzywne. -EVENTY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE -KOMPETENTNA OBSŁUGA -ROCK SHOP czyli sklep Hard Rock Cafe, w którym można kupić nie tylko kolekcjonerskie koszulki, piny, ale też pamiątkowe szkło, bluzy, koszule, czapki, maskotki oraz produkty związane z muzyką - wszystko sygnowane legendarnym logo Hard Rock Cafe Kraków.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Miłe spędzony czas w cudownej atmosferze! A to wszystko dzięki sympatycznemu panu Patrykowi . Jego twórczość co do Ginu nas zaskoczyła. Takich barmanów w dzisiejszych czasach ciężko spotkać . Cudowny drink z dusza .

1  Dziękujemy, Podrrrozniczkaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katerynaoleshko, marketing coordinator, Hard Rock Cafe KrakówOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Cześć Podrrrozniczkaaa,

Co za wspaniały komentarz! Przede wszystkim baaardzo Ci dziękujemy za miłe słowa, które dla nas są ogromną motywacją! Fajnie wiedzieć, że pyszne drineczki od Patryka przypadły Ci do gustu. ;)
Bardzo Ci dziękujemy, że poświęciłaś swój czas, żeby opisać wrażenia z wizyty w Hard Rock Cafe Kraków. Trzymamy kciuki, żebyś odwiedziła nas jak najszybciej i razem z naszym Patrykiem pozdrawiamy Cię gorąco!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

jestem bardzo zawiedziony wizytą w hrc w krakowie,kilka razy byłem w warszawie i mam miłe wspomnienia.przede wszystkim duchota i ciasnota spowodowana dobudowaniem dodatkowego piętra na górze,do tego ogólny harmider i bardzo nieciekawa obsługa.czułem się jak w barze mlecznym.nie byliśmy obsługiwani przez jedną osobę tylko kilka które się gubiły w swojej pracy.naprawdę jakości żadnej a potrawom też daleko do warszawskich.nie polecam

Dziękujemy, wojciechw754
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katerynaoleshko, marketing coordinator, Hard Rock Cafe KrakówOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Cześć Wojciechu,

Bardzo nam przykro, kiedy czytamy Twoją opinię o naszym lokalu. Uwagi od naszych gości są zawsze mile widziane, nawet te nie najbardziej pochlebne. Bardzo nam przykro, że zostaliśmy odebrani przez Ciebie w taki sposób. Szczycimy się świetnym serwisem, dzięki któremu goście zawsze chętnie wracają do Hard Rock Cafe dlatego nie dziwię się, że poziom serwisu, który otrzymałeś bardzo Cię rozczarował.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni za kontakt na adres krakow@hardrockcafe.pl aby poznać szczegóły Twojej wizyty. Pomoże nam to w przyszłości uniknąć takich nieporozumień.
Mamy ogromną nadzieję, że dasz nam szansę na rehabilitację i odwiedzisz nas jeszcze nie raz. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Z uwagi na drobne zawirowania z realizacja zamówienia za która oprócz kelnerek przeprosił także manager dodatkowo gratis otrzymaliśmy możliwość wybrania deseru. Bardzo polecamy restauracje, jedzenie wyśmienite i miła obsługa.

Dziękujemy, Karolina J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katerynaoleshko, marketing coordinator, Hard Rock Cafe KrakówOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Cześć Karolina,

Przede wszystkim baaardzo Ci dziękujemy za miłe słowa, które dla nas są ogromną motywacją! Mimo drobnego zawirowania z realizacją zamówienia cieszymy się, że wszystkie elementy wizyty u nas spełniły Wasze oczekiwania. Hard Rock Cafe słynie z pysznego jedzenia i miłej obsługi. Przekażemy Twój komentarz całej naszej ekipie, żeby wiedzieli, że praca, w którą wkładają całe swoje serca przynosi niesamowite efekty. Już nie możemy doczekać się Waszej kolejnej wizyty.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest klimat, wystrój i czystość bez zarzutu, ceny nie małe, ale ok; niestety napoje nie takie jak w opisie ☹️, jesteśmy lekko zawiedzeni

Dziękujemy, Aga K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katerynaoleshko, marketing coordinator, Hard Rock Cafe KrakówOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Cześć Aga,

Dziękujemy Ci bardzo, że poświęciłaś swój czas, żeby wystawić nam opinię! Przykro nam czytać, że nie byłaś w pełni usatysfakcjonowana naszymi koktajlami. Ale jest nam niezmiernie miło że klimat oraz wystrój naszej restauracji przypadły Ci do gustu. Mamy nadzieję, że nie była to Twoja ostatnia wizyta i odwiedzisz nas znów przy najbliższej okazji. Do zobaczenia! ;)

Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zbyt długi czas oczekiwania nawet na same napoje, może przez duży ruch w lokalu. Nie próbowaliśmy nic z jedzenia. Może przy następnej wizycie przy mniejszym oblężeniu. Wystrój ok, obsługa ok.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, marcinkH6591BG
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katerynaoleshko, marketing coordinator, Hard Rock Cafe KrakówOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2019

Cześć Marcin,

Dziękujemy, że poświęciłeś chwilę, żeby podzielić się opinią na temat Hard Rock Cafe Kraków. Zawsze bardzo poważnie traktujemy wszelkie uwagi naszych gości, dlatego natychmiast po przeczytaniu komentarza podzieliliśmy się nim z managerami lokalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Dziękujemy Ci również za docenienie naszej przyjaznej obsługi oraz wystroju. Mamy nadzieję, że w przyszłości dacie się skusić na pyszne burgery.
Dziękujemy za wizytę, do zobaczenia!

Hard Rock Cafe Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Hard Rock Cafe Kraków? Podziel się wrażeniami!