“Można się wybrac”

Pijalnia Czekolady E.Wedel Rynek Kraków
Nr 14 wśród 89 Desery (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa i ładna karta, czekolada taka sobie, obsługa Ok. Fajne miejsce na raz, ale niczym się nie wyróżnia i nie zachęca do powrotu.

Dziękujemy, klebuszek

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

czekolada pyszna. I dodatki pyszne. Lubię tam zachodzic za każdym razem jak jestem w Krakowie. Zwłaszcza, ze jest w Rynku

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Gerd G
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco ja i moja rodzina. Piękne klimatyczne miejsce z bogatą kartą do wyboru, a jest tam tych pysznych deserów i lodów tyle że nie wiadomo na co się zdecydować. Niezapomniane smaki w naprawdę niewygórowanej cenie jak na Krakowskie standardy. Na zdjęciu załączonym zamówienie dla cztero osobowej rodziny za które nie zapłaciliśmy więcej niż 67 zł , a dodam że każdy wyszedł taki pełny że aż wstyd ale warto było. Polecam

Dziękujemy, rados_awc131
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Legendarne miejsce zamienione w jadłodajnie z fatalną obsługą! W sezonie omijać z daleka. Miejsce, które nie potrzebowało reklamy, miejsce ze świetnymi wyrobami.....tak było kiedyś, obecnie to kolejna zwykła jadłodajnia dla turystów. Obsługa kręci się bez sensu, na widocznych 6 osób dwoje naprawdę zapierd.....a, a reszta kręci się i „podśmiechuje” Nie potrafią nawet ogarnąć przydziału stolików dla klientów (po prostu nikt się tym nie zajmuje). Na stolik trzeba czekać 20-30 minut ale najlepiej od razu kogoś zapytać bo nikt się Tobą nie zainteresuje. Zamówienie to kolejne 15-20 minut, a później jeszcze 20-30 minut (jak się uda) i już mamy zamówienie. W SEZONIE STRATA CZASU I NERWÓW!

Dziękujemy, Bas W
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bardzo dobrze podany aperol,bardzo dobra kawa ,swietne smootie ale obsluga zniechecila niestety ,dlatego mimo dobrej kawy nie wrocilam tam

Dziękujemy, Johana G

Pijalnia Czekolady E.Wedel Rynek Kraków — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E.Wedel Rynek Kraków? Podziel się wrażeniami!