Zrecenzowano: 9 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Personel jest przemiły, lokalizacja wręcz idealna, dwa kroki od Rynku, od Dworca Głównego, od Kazimierza i Wawelu a pokój spełnia wszelkie wymogi. Zarezerwowałam apartament typu studio z własnym aneksem kuchennym, można w nim znaleźć wszystko co potrzebne, czajnik, kuchenkę elektryczną, lodówkę, mikrofalówkę, naczynia a nawet kawę i herbatę! Na pewno jeszcze skorzystam z noclegu w tym miejscu!

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, magdalenabbbt
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Fajny hostel w przyzwoitej cenie, bardzo miła obsługa, wszędzie blisko- dworzec, rynek, Wawel. Pokoiki małe, ale czyste. Jedynym minusem są ściany między pokojami- -przepuszczają dosłownie każdy dźwięk i każde skrzypnięcie podłogi. Ale oczywiście w tej cenie myślę, że wszystko jest jak najbardziej okej na 2-3 dniowy pobyt, jeśli dla kogoś super luksusy nie są priorytetem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobra cena, blisko centru, dla mało wymagających na krótki pobyt
Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Doriisska
Zrecenzowano: 1 lutego 2017

pierwsze wrażenie okropne - stara klatka schodowa, wspinanie się po drewnianych wyśłizganych schodach... a potem schodzenie na dół bo recepsja na samej góze a pokoj na parterze, w ramach odrębnego mieszkanka - maleńki przedpokoj i dwa wejśćia do dwojek chyba. Dzięi temu po nocnym wlóczeniu się po mieście bez problemu wracaliśmy jak do siebie. Pokoj dwuosobowy z lazienką i aneksem kuchenny ( wyposażenie pozwalające mieszkać jak w wynajętej kawalerce. Dwojka, ale w sumie 3 miejsca do spania - sofa na dole i na antresoli dwa łóżka, wlaściwie złączone, bo przerwa na dłoń. Na antresolę mimo niskiego wzrostu musialąm wchodzić na czworaka, bo schody strome a in a górze przestrzeni malo by się wyprostować. tą drabinę możnaby troche poprawić bo wygląa na niedbałą robotę domoroslego majsterklepki;) Łazienka za to elegancka, czysta, choć widać że wilgoć (a może taka obsługa przy sprzątaniu) daje się we znaki ( jakaś rozmoczona od podłogi futryna. Ponieważ mieszkanko ma okna od wewnętrznego podwoka hałąso żadnych nie slyszałąm, ale to też może się zmieniać w lecie - zimą okna się raczej zamyka, tak z powodu zimna jak i słynnego smogu... Obslua widziana dwa razy - przy zameldowaniu i oddawaniu kluczy więc jeśłi ktoś chce mieć swobode polecam dwojkę na parterze - a jeszcze lepiej obie dwojki ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: dwa pokoje z wejśćiem przez podworko wewnętrzne dają możłlwość swobodnego powrotu, bez stresu że się komuś przeszkodzi
Termin pobytu: styczeń 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, martajacek
Zrecenzowano: 17 listopada 2016

Na duży plus oceniam Panie z recepcji - wiedziały że przyjechałam w ramach delegacji, zaproponowały mi inny pokój ponieważ w tym samym czasie w hostelu była licealna wycieczka. Nie było żadnych problemów z wydrukiem kilku stron czy funkcjonowaniem wi-fi. Pokój schludny, przestronny, ciepły, łazienka czysta. Faktycznie pościel trzeba sobie założyć ale pachnie, tak jak ręczniki, wszystko zatem jest świeżo uprane. W pokoju kawa, herbata, lodówka oraz podstawowe wyposażenie. Śniadania dobre, jednak trochę monotonne po czterech dniach ma się ochotę na coś innego. Bardzo blisko rynku.

Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nalii
Zrecenzowano: 12 października 2016

Raczej nie bywam w hostelach, lecz muszę przyznać, iż oceniany obiekt pozytywnie mnie zaskoczył i zmienił nieco mój obraz hostelu.
Zawsze wydawało mi się, że hostel posiada kilkunastoosobowe pokoje, gdzie nocuje się w tłoku a łazienka znajduje się na zewnątrz pokoju.
Tutaj zaś pokój był dosyć przestronny z prywatną łazienką. Było czysto, łóżka wygodne a pościel świeża.
W pokoju były stare podwójne okna, podłoga skrzypiała mocno, standard przypominał typową krakowską starą kamienicę. Klatka schodowa z której wchodziło się do hostelu dosyć mało komfortowa.
Obsługa miła i pomocna.
Mieliśmy z koleżanką 2 osobowy pokój. W obiekcie można zamówić sobie śniadania, które są podawane w postaci pudełek z produktami z których można przygotować sobie śniadanie.
Jeśli ktoś chce niedrogo spędzić noc w Krakowie to polecam.

Termin pobytu: luty 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi