“Extra miejscówka w dobrej cenie”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Finger Guest Rooms Krakow
Miejsce nr 48 wśród 130 pensjonatów/zajazdów w Kraków
Zrecenzowano 1 lutego 2017

Komfortowy pokój z łazienką w doskonałej lokalizacji. Wygodne łózko (!) , łazienka bez zarzutu a do tego lodówka i czajnik. Sklep spożywczy vis a vis, drzwi obok opcja na śniadania / lunch. Schludnie, miło i w dobrej cenie - czego chcieć więcej? Galeria Krakowska / dworzec PKP za rogiem a do Rynku 10 minut spacerem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Dla palących polecam opcje pokój z balkonem :)
  • Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Aleksandra B
Napisz recenzję
Finger Guest Rooms Krakow — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 3 grudnia 2016

Znakomita lokalizacja.Blisko do Rynku Głównego,Galerii Krakowskiej i Dworca. Na sąsiedniej posesji niedrogi parking, zamykany na noc. Pokój z łazienką, przestronny, z pięknym nowym umeblowaniem. Dwa duże, super wygodne łóżka,ładne oświetlenie stwarzające miły nastrój. W pokoju czajnik i lodówka. Czysto, ciepło, przytulnie i cicho.Właściciele bardzo sympatyczni. Co roku tu przyjeżdżamy i zawsze rezerwujemy ten sam pokój. W tym roku zachwyciliśmy się nowym wystrojem.Jest super! Polecamy!
Jadwiga Z.

• Data pobytu: październiku 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, 792jadwiga2016
Zrecenzowano 18 sierpnia 2016

Pokoje położone są bardzo blisko Dworca Głównego dosłownie 10 minut piechotą tak jak do Rynku Głównego. Lokalizacja fantastyczna. Mieliśmy do wyboru dwa pokoje ale wybraliśmy ten z widokiem na park. Pokój był taki sam jak na zdjęciu zamieszczonym w TripAdvisor , przestronny z dwoma dużymi łóżkami ,klimatyczne lampki. Bardzo miły i pomocny personel. Otrzymaliśmy wszystkie interesujące nas informacje turystyczne i dodatkowo gratisową mapę Krakowa.Nie spodziewaliśmy się takiego komfortu możliwością korzystania z bezpłatnego Wi Fi. Pokój był czyściutki i zadbany to samo łazienka ( duża z natryskiem ). Z czystym sumieniem mogę rekomendować wszystkim turystom .

Data pobytu: maju 2016, podróż ze znajomymi
6  Dziękujemy, Dominika G
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016

Doskonała lokalizacja (tuż przy Dworcu Głównym PKP i PKS) i niewygórowana cena. Bardzo porządnie i czysto urządzony pokój z łazienką.Bezpłatny internet. Miła obsługa. Blisko do komunikacji, sklepów, knajpek, zabytków a także do Politechniki Krakowskiej.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoj o nr 5/1
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
8  Dziękujemy, Klara A
Zrecenzowano 25 października 2015

Pokoje (uzywam liczby mnigiej, dlatego, ze moja rodzina w tym samym terminie wynajmowala dwa dwuosobowe pokoje) sa brudne, a cale wyposazenie stare i zniszczone. W jednym z pokoi byly panele podlogowe, w drugim niestety start parkiet. Lozka w obu pokojach tragiczne, na sprezynach.... nie da sie spac. W obu pokojach smierdzilo dymem papierosowym. Umowilismy sie z wlascicielami, ze pokoj bedzie gotowy na godzine 12ta, potrzebowalismy sie wykapac i przebrac przed slubem mojej siostry, ktory byl o 14tej. Wlasciciel zapewnial, ze pokoj bedzie gotowy miedzy 11 a 12... o godzinie 13tej pani wlascicielka wciaz sprzatala pokoj, ktory jednak posprzatany nie byl.... w pokojach bylo zimno, ogrzewanie wylaczalo sie automatycznie. Problem z dostepem do internetu. Nikogo calymi dniami nie mozna zastac na recepcji. Nie polecam, nie warto. Przy rynku mozna znalezc lepsze hostele w lepszej cenie i o wiele wyzszym standarcie. Naprawde brudno i smierdzaco.

Data pobytu: październiku 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Żustin J
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Kleparz
Ibis Budget Kraków Stare Miasto
Ibis Budget Kraków Stare Miasto
Nr 58 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 610
Nobel Suites
Nr 17 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 115
Stare Miasto
Cybulskiego Guest Rooms
Cybulskiego Guest Rooms
Nr 11 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 120
Stare Miasto
Pokoje Poselska 20
Pokoje Poselska 20
Nr 26 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 52
The Piano Guest House
Nr 29 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 124
Kazimierz
Bed & Breakfast Kolory
Bed & Breakfast Kolory
Nr 12 z 130 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 141
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Finger Guest Rooms Krakow? Podziel się wrażeniami!

Finger Guest Rooms Krakow — dodatkowe informacje

Adres: ul. Warszawska 18, Kraków 31-155, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kleparz , Stare Miasto
Udogodnienia:
Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 48 wśród 130 pensjonatów/zajazdów w Krakowie
Zakres cen: 171 zł–201 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Liczba pokoi: 8
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Pokoje gościnne FINGER znajdują się w kamienicy w centrum Krakowa, w odległości 500 m od Rynku Głównego i 300 m od Dworca Głównego PKP i PKS oraz Politechniki Krakowskiej. Każdy pokój z łazienką. Możliwość bezpłatnego korzystania z internetu. W budynku mieści się Agencja Turystyczna FINGER oferująca wynajem samochodów, usługi przewodników po Krakowie i innych atrakcjach turystycznych regionu oraz wycieczki do Wieliczki i Oświęcimia ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Finger Guest Rooms Krakow. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?