“Nie to, co kiedyś”
Resto Illuminati — recenzja

Resto Illuminati
Nr 236 wśród 1 683 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 21 marca 2016

Krótkie Wybór dań z zasadzie żaden - jest makaron, łosoś, policzki wieprzowe i kaczka.
Kaczka brzmi w karcie zachęcająco - gorzej z wykończeniem. Mięso było nierówne, miejscami doszło, a gdzie indziej krwiste - ogólnie niestety gumowate.
Policzki wieprzowe - prawidłowe, ale dodatki banalne, wręcz domowe (pure ziemniaczane).
Gdyby ceny były bardziej bistro, to może nie czepiałbym się. Ale danie za 40-50 zł zobowiązuje. A tak, cóż - polski standard.
Deser - sernik miał być mandarynkowy, z imbirem. Nie wyczułem nic takiego.
Rekomendacja Michelina jest zdecydowanie na wyrost.

Dziękujemy, elwu76

Zrecenzowano 20 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Piątek wieczór, Kraków wydawać by się mogło, że wszędzie będą tłumy ludzi a tu zaskoczenie. Zajęte ledwie 3 stoliki. Na przystawkę tata - smaczny, świeży i ładnie podany. Na danie główne parpadelle z borowikami oraz sałatka illuminati - porcje średniej wielkości, smaczne, dobrze doprawione. Deser z toffie bajeczny. Trochę drogo. Obsługa bardzo zsynchronizowana, zna się na swojej pracy (jedyny mankament to niedorpaoswane ubrania). Klient jest dopieszczony. Polecam mimo wysokich cen. :-)

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 30 grudnia 2015

Przyjemny lokal. Wspaniałe jedzenie, dobra lokalizacja, miła atmosfera, dobra obsługa. Polecam dania z ryb.

Dziękujemy, Sylwiah74
Zrecenzowano 18 października 2015

Muzyka na żywo, ciekawe drinki. Spotkanie ze znajomymi w tym miejscu trzeba powtórzyć. Polecam serdecznie :)

Dziękujemy, Andrew B
Zrecenzowano 13 października 2015

Smaczne dania, ładne nowoczesne wnętrza z elementami dizajnerskimi, dobra obsługa. Dobre miejsce na lunch w czasie Happy Hour - wówczas ceny są przyjazne . Jedynie kelner mówiący cicho i niezbyt wyraźnie nieco utrudniał nam złożenie zamówienia.

Dziękujemy, Elzbieta T

Resto Illuminati — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Resto Illuminati? Podziel się wrażeniami!