Kraków

“Oszustwo!”
Morskie Oko — recenzja

Morskie Oko
Nr 83 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Niestety, ale mnie i mojego partnera spotkała dość nieprzyjemna sytuacja. Zamówiliśmy dwie przystawki, dwie zupy, jedno danie główne i dwie nalewki. Jedzenie było dość smaczne. Pani, która nas obsługiwała po zakończonym posiłku przyniosła nam rachunek. Nie sprawdziliśmy rachunku, tylko zapłaciliśmy tak jak zasugerowała, ściągając 150 zł z karty. Dodatkowo poprosiliśmy, by dodać 15 zł dla niej za obsługę. Rachunek wzięliśmy ze sobą i wyszliśmy. Kilka minut po opuszczeniu lokalu spojrzałam na rachunek, na którym widniała kwota 131,5 zł, a nie 150 zł! Wróciliśmy do lokalu i poprosiliśmy o zwrot gotówki. Słowo przepraszam nie padło. Następnego dnia już w drodze do Warszawy jeszcze raz spojrzałam na paragon. KOLEJNE OSZUSTWO! Na paragonie widniało jedno danie więcej, którego nie zamówiliśmy! Tym samym oszukano nas podwójnie! Każdemu może zdarzyć sie przeoczenie, ale cos takiego trudno przeoczeniem nazwać. Nie polecamy miejsca.

4  Dziękujemy, Anna A

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo fajny lokal z umiarkowanymi cenami miła i profesjonalna obsługa. Polecam dobra lokalizacja w pobliżu rynku a ceny 50 % taniej.

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Lokal w stylu góralskim; ławy, drewniane meble, malunki, obrusiki itp. Późnymi wieczorami można doświadczyć muzyki na żywo (chyba także góralska).
Restauracja ma kilka poziomów - w niektórych "skwerkach" można się poczuć naprawdę przytulnie i prywatnie. Jeśli zejdziemy na najniższy poziom - zostaniemy zaskoczeni fontanną w kształcie... Młyna :D
Wcześniejsza rezerwacja miejsc wskazania - lokal jest zdecydowanie popularny. No chyba, że chcemy się wybrać o niestandardowej porze ;)
Dania duże, zdecydowanie aż do przejedzenia. Uwielbiam placki ziemniaczane, więc mój wybór padał zawsze na nie - z gulaszem. Pyszności. Dodatkowo zupa grzybowa z chlebku - cudo :D Jestem dosyć wybredna, więc niestety żadne inne opcje z menu nie przykuły mojej uwagi.
Obsługa - kiedy byłam, młoda i bardzo sympatyczna. Różnie można trafić.
Polecam pójść choć raz i przekonać się na własnej skórze, które cechy tego miejsca uważamy za jej atuty ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgjsa
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Tragiczne jedzenia. Zaprosiłem na kolację 2 kolegów ze Swecji. Wyszła jedna wielka kompromitacja. Zamówiłem coś polskiego. Duży placek ziemniaczany z wołowym gulaszem. Jedzenie było niejadale. Placek to był jakiś obrzydliwy zakalec. Przekroczyło to moje wyobrażenie że nawet plecek ziemniaczany można tak zepsuć. Gulasz byl rownie zły. Dużę twarde kawałki łykowatego mięsazupełnie bez smaku. Oczywiści wszyscy troje zwróciliśmy to jedzenie nie akceptując możnosci zmiamy pośiłku. Oczywiści podano mam do zapłaty pełny rachunek.

1  Dziękujemy, krakowianiin
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka, miła obsługa. Dania w rozsądnych jak na Kraków cenach. Smaczne dobrze doprawione. Pomidorowa super, placek spory i treściwy. Kwaśnica trochę wodnista.

Dziękujemy, monikakremser33

Morskie Oko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Morskie Oko? Podziel się wrażeniami!