“Krakowska kolacja”
Morskie Oko — recenzja

Morskie Oko
Nr 82 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo fajny lokal z umiarkowanymi cenami miła i profesjonalna obsługa. Polecam dobra lokalizacja w pobliżu rynku a ceny 50 % taniej.

Dziękujemy, Marek Z

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Lokal w stylu góralskim; ławy, drewniane meble, malunki, obrusiki itp. Późnymi wieczorami można doświadczyć muzyki na żywo (chyba także góralska).
Restauracja ma kilka poziomów - w niektórych "skwerkach" można się poczuć naprawdę przytulnie i prywatnie. Jeśli zejdziemy na najniższy poziom - zostaniemy zaskoczeni fontanną w kształcie... Młyna :D
Wcześniejsza rezerwacja miejsc wskazania - lokal jest zdecydowanie popularny. No chyba, że chcemy się wybrać o niestandardowej porze ;)
Dania duże, zdecydowanie aż do przejedzenia. Uwielbiam placki ziemniaczane, więc mój wybór padał zawsze na nie - z gulaszem. Pyszności. Dodatkowo zupa grzybowa z chlebku - cudo :D Jestem dosyć wybredna, więc niestety żadne inne opcje z menu nie przykuły mojej uwagi.
Obsługa - kiedy byłam, młoda i bardzo sympatyczna. Różnie można trafić.
Polecam pójść choć raz i przekonać się na własnej skórze, które cechy tego miejsca uważamy za jej atuty ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mgjsa
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Tragiczne jedzenia. Zaprosiłem na kolację 2 kolegów ze Swecji. Wyszła jedna wielka kompromitacja. Zamówiłem coś polskiego. Duży placek ziemniaczany z wołowym gulaszem. Jedzenie było niejadale. Placek to był jakiś obrzydliwy zakalec. Przekroczyło to moje wyobrażenie że nawet plecek ziemniaczany można tak zepsuć. Gulasz byl rownie zły. Dużę twarde kawałki łykowatego mięsazupełnie bez smaku. Oczywiści wszyscy troje zwróciliśmy to jedzenie nie akceptując możnosci zmiamy pośiłku. Oczywiści podano mam do zapłaty pełny rachunek.

1  Dziękujemy, krakowianiin
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szybka, miła obsługa. Dania w rozsądnych jak na Kraków cenach. Smaczne dobrze doprawione. Pomidorowa super, placek spory i treściwy. Kwaśnica trochę wodnista.

Dziękujemy, monikakremser33
Zrecenzowano 9 maja 2019

W tym lokalu warto zjeść obiad lub kolację, ale należy pamiętać o rezerwacji stolika. Bardzo dobre jedzenie, kelnerki sympatyczne i szybka obsługa.

1  Dziękujemy, krystynakowalonek

Morskie Oko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Morskie Oko? Podziel się wrażeniami!