“Pycha”

Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie
Nr 493 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Wszystko zaczęło się w 2010 r. kiedy jako para przyjaciół zaczęliśmy tą czekoladową przygodę. Byliśmy pierwszymi w Polsce, którzy zabrali się do robienia świeżych owoców w czekoladzie. Dla nas to nie tylko owoce w czekoladzie, to pewien sposób na to aby dzielić się z Wami naszą energią, zaskakującym smakiem oraz atmosferą otaczającą miejsca, w których mamy przyjemność bywać i wyrabiać na miejscu nasze produkty. Łączymy świeże owoce z jedną z najlepszych na świecie czekolad, którą specjalnie importujemy do Polski z Belgii, kraju o jednej z najdłuższych tradycji w jej produkcji. Mamy totalnego bzika na punkcie jakości naszego produktu, dlatego przykładamy olbrzymią uwagę do używanych owoców, dodatków jak i finalnego wyglądu produktu. Będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz
Zrecenzowano 12 września 2019

Wszedłem z małymi obawami, bo nie jadłem wcześniej podobnych rzeczy, ale będąc na miejscu nie wiadomo za co się zabrać na początek. Wszystko wygląda pysznie i masz ochotę spróbować każdego z tych owoców. Moje ulubione to winogrona :)

1  Dziękujemy, Fusepl

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Suszona śliwka w mlecznej , będę tego bronił po grób . Tak naprawdę wszystko pyszne i co najważniejsze świeże !!!

2  Dziękujemy, bartoszkT2425PS
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Produkty wyglądają przepięknie a najważniejsze jest to, że smakują jeszcze lepiej ! Wszystko robią na miejscu a ich czekolada rozwala smakiem. Fragole mogę jeść codziennie i nigdy mi się to nie znudzi ! POLECAM

1  Dziękujemy, wypada
Zrecenzowano 12 września 2019

Nie ma to jak deser z czekoladą. Kiwi w gorzkiej jest moim ulubionym owocem w czekoladzie od Fragoli. Bardzo trudno odmówić sobie raz na ile tej przyjemności.

1  Dziękujemy, Tomasz997997
Zrecenzowano 12 września 2019

Zawsze świeżo, stosunek jakości do ceny idealny, obsługa zawsze profesjonalna i uśmiechnięta, super kompozycje smakowe, najlepszy banan w oreo i marshmallow, kiedy lokal w Warszawie, Fragola błagam!!

1  Dziękujemy, Karol76krakow

Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie? Podziel się wrażeniami!