Kraków

“Genialni!”

Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie
Nr 493 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Wszystko zaczęło się w 2010 r. kiedy jako para przyjaciół zaczęliśmy tą czekoladową przygodę. Byliśmy pierwszymi w Polsce, którzy zabrali się do robienia świeżych owoców w czekoladzie. Dla nas to nie tylko owoce w czekoladzie, to pewien sposób na to aby dzielić się z Wami naszą energią, zaskakującym smakiem oraz atmosferą otaczającą miejsca, w których mamy przyjemność bywać i wyrabiać na miejscu nasze produkty. Łączymy świeże owoce z jedną z najlepszych na świecie czekolad, którą specjalnie importujemy do Polski z Belgii, kraju o jednej z najdłuższych tradycji w jej produkcji. Mamy totalnego bzika na punkcie jakości naszego produktu, dlatego przykładamy olbrzymią uwagę do używanych owoców, dodatków jak i finalnego wyglądu produktu. Będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Produkty wyglądają przepięknie a najważniejsze jest to, że smakują jeszcze lepiej ! Wszystko robią na miejscu a ich czekolada rozwala smakiem. Fragole mogę jeść codziennie i nigdy mi się to nie znudzi ! POLECAM

1  Dziękujemy, wypada

Zrecenzowano 12 września 2019

Nie ma to jak deser z czekoladą. Kiwi w gorzkiej jest moim ulubionym owocem w czekoladzie od Fragoli. Bardzo trudno odmówić sobie raz na ile tej przyjemności.

1  Dziękujemy, Tomasz997997
Zrecenzowano 12 września 2019

Zawsze świeżo, stosunek jakości do ceny idealny, obsługa zawsze profesjonalna i uśmiechnięta, super kompozycje smakowe, najlepszy banan w oreo i marshmallow, kiedy lokal w Warszawie, Fragola błagam!!

1  Dziękujemy, Karol76krakow
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze jak jestem w Krakowie to do nich wpadam i wychodzę z pełną siatą smakołyków. Polecam truskawki w mlecznej czekoladzie!

1  Dziękujemy, iwonajezynska
Zrecenzowano 6 września 2019

Kolejny raz podczas wizyty w Krakowie nie mogę sobie odpuścić wspaniałych owoców w czekoladzie w Galerii Krakowskiej

1  Dziękujemy, slawekfranek

Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie? Podziel się wrażeniami!